Loading...

کنفرانس مطبوعاتی تیم پشتیبانی از حقوق مصرف کننده هوآوی در دبی

  01 مهر 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  طی روزهای پایانی هفته گذشته شرکت هوآوی در گفتگویی با خبرنگاران به بررسی آینده نوآوری در حوزه خاورمیانه پرداخت. این دیدار که دومین مراسم هوآوی بعد از نمایشگاه IFA در برلین می باشد با حضور رییس دفتر بازاریابی این شرکت خانم Glory Cheung و همینطور آقای Gene Jiao مدیر شرکت هوآوی در حوزه خاورمیانه و آفریقا برگزار شد.

  محوریت اصلی صحبت‌ها در این مراسم نوآوری های برجسته شرکت هوآوی در صنعت گوشی‌های هوشمند چه در ابعاد منطقه‌ای و چه در ابعاد جهانی و همینطور اهداف این شرکت در راستای تبدیل شدن به یک نماد فناوری جهانی بود.

  هوآوی به عنوان سومین تولید کننده بزرگ گوشی‌های هوشمند در جهان شناخته شده و دایه دار نوآوری در این صنعت نیز می باشد. این شرکت اخیرا با معرفی پردازنده جدید خود یعنی Kirin 970 عصر جدیدی از نوآوری در صنعت گوشی‌های هوشمند را با ارائه چشم انداز خود برای استفاده از هوش مصنوعی در آن آغاز کرده است. خانم Glory Cheung مدیر دفتر بازاریابی شرکت هوآوی در این مراسم عنوان کرد: "ما بسترهای بسیار بزرگی در بازار خاورمیانه میبینیم و خوشحال خواهیم شد که بتوانیم نیازهای این منطقه را در راستای پرورش نوآوری پشتیبانی کنیم. هوآوی در سطح جهانی یکی از بزرگترین سرمایه گزاران در زمینه R&D است و تمرکز ما بر روی گردهم آوردن بهترین منابع فکری جهان و تقویت ظرفیت‌های نوآوریمان می باشد. تمامی این‌ها به این دلیل است که بتوانیم از تداوم ارائه نوآوری‌های هوشمندانه جهت بهبود و تقویت تجربه استفاده کاربران از گوشی‌های هوشمند اطمینان حاصل کنیم. ما امیدواریم که بتوانیم با شروع همکاری در زمینه نوآوری‌های منطقه‌ای با ارائه جدیدترین تکنولوژی‌ها، به عنوان موفق‌ترین برند در این زمینه عضوی از جامعه دیجیتالی به سرعت در حال رشد خاورمیانه باشیم.

  آقای Clement Wong مدیر ارشد بازاریابی جهانی محصولات هوآوی با یادآوری این نکته که در تاریخ ۱۶ اکتبر سری گوشی‌های Mate 10 که از جدیدترین پردازنده این شرکت یعنی Kirin 970 استفاده میکنند، رونمایی خواهد شد تاکید کرد که با تلفیق قدرت سیستم‌های انتقال اطلاعات ابری و سرعت و واکنش سریع پردازنده هوشمند قدرت و عملکرد گوشی‌های هوشمند بسیار بیشتر خواهد شد. وی در اینباره افزود: "هوآوی متعهد به تولید دستگاه‌های هوشمند با استفاده از نهایت قدرت خود در زمینه تولید هماهنگ چیپست‌ها و دستگاه‌ها و سیستم‌های انتقال اطلاعات ابری است. هدف نهایی ما نیز ارائه تجربه کاربری بهتر به مشتریان می‌باشد. پردازنده Kirin 970 با قدرت هوش مصنوعی بی نظیر خود خواهد توانست تا دستگاه‌هایی که به آن مجهز هستند را به رقیبی دست نیافتنی برای رقبا تبدیل خواهد کرد."

  در ادامه آقای Jiao مدیر شرکت هوآوی در حوزه خاورمیانه و آفریقا با ارائه صحبت‌هایی درباره گسترش حضور این شرکت در منطقه گفت: "با در نظر گرفتن نفوذ عمیق گوشی‌های هوشمند و اینترنت، خاورمیانه تبدیل به یکی از بازارهای مهم برای هوآوی تبدیل شده است و طی سالیان اخیر توانسته‌ایم با رشد روزافزون به تمرکز در زمینه‌های بهبود کیفیت محصولات و خدمات و عملکرد بازار بپردازیم. بعلاوه، ما مدام  در تلاش هستیم تا راه‌های بهتری برای ارتباط با مصرف کنندگان بیابیم و ترقی برند هوآوی در سال‌های اخیر گواه تکامل این برند در منطقه است." طبق آمارهای منتشر شده در گزارش سال 2017 H1 GFK هوآوی با داشتن ۱۳٫۸ درصد از سهم کلی فروش بازار دومین شرکت پرفروش در زمینه محصولات الکترونیکی در منطقه خاورمیانه و آفریقا است.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها