Loading...

پیش فروش آیفون X (ده) با قیمت غیر منطقی! (سو استفاده یا فخر فروشی)

  29 شهریور 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  دیگه کمتر کسی را می توان یافت که اخبار فناوری را بخواند و چیزی در مورد گوشی جدیدی اپل به نام آیفون X یا همان ده نشنیده باشد. گوشی که با قیمت پایه تقریبا 1000 دلار (بدون احتساب مالیات) تا مدتی دیگر وارد بازار می شود. از آنجایی که سال هاست همزمان با رونمایی از گوشی های آیفون اپل موجی در بازار فروش این محصول در بازار جهانی و به ویژه ایران بوجود می اید.

  این بار هم شاهد یک موج بزرگ شبیه سونامی بعد از رونمایی این گوشی توسط اپل در بازار کشور بودیم. از مدتی پیش آگهی ها و اخباری در مورد پیش فروش این گوشی به گوش می رسد. آن طور که از اخبار و اطلاعات موجود در بازار برآورده می شود قیمت نسخه 64 گیگابایتی این محصول در حدود هشت و دویست تا هشت و چهار صد و قیمت نسخه 256 گیگابایتی ده میلیون و پانصد تا ده میلیون هشتصد و پنجاه است!

  قیمتی که خود اپل هم تصورش را نمی کند که حتی این محصول با امکاناتی دو برابر حالت کنونی در بازار جهانی به فروش برسد. حال این سوال بوجود می اید که واقعا این وضعیت چرا باید بوجود اید. اگر بخواهیم منطقی باشیم حتی با داشتن یک سری امکانات بازهم آیفون X ارزش پرداخت این هزینه (منظورمان 1000 دلار) را هم ندارد حالا تصور کنید که بعضی از افراد برای این گوشی 2500 دلار پول میدهند. به نظر شما این مشکل بحث سوء استفاده فروشندگان است یا ضعف خریداران به خاطر داشتن زودتر یک محصول؟! شما به ما بگویید.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها