Loading...

هواوی نسخه ی پورشه دیزاین ساعت هوشمند هواوی واچ 2 را رونمایی کرد

  04 مرداد 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  همکاری هواوی با تیم طراحی خودروساز مشهور آلمانی اتفاق تازه ای نیست. اگر به خاطر داشته باشید سال گذشته هواوی با همکاری استودیوی پورشه دیزاین، نسخه ای خاص از فبلت پرچمدار میت 9 را معرفی کرد که نتیجه ی این همکاری فبلتی با ظاهری بسیار زیبا بود. در واقع هواوی میت 9 پورشه دیزاین را به عنوان نسخه ی لوکس پرچمدار خود معرفی کرد.

  اکنون باری دیگر این همکاری شکل گرفته است اما نه در زمینه ی گوشی های هوشمند بلکه در بخش گجت های پوشیدنی. دو کمپانی ذکر شده نسخه ی پورشه دیزاین ساعت هوشمند هواوی را نیز به تازگی رونمایی کرده اند. ساعت لوکس جدید هواوی و تیم پورشه دیزاین بر پایه ی هواوی واچ 2 کلاسیک طراحی شده است که این ساعت در جریان نمایشگاه MWC 2017 معرفی شد. در بخش مشخصات فنی هیچ تفاوتی بین نسخه ی لوکس و کلاسیک هواوی واچ 2 وجود ندارد بنابراین این ساعت فاقد درگاه سیم کارت یا GPS است.

  اما از لحاظ ظاهری میتوان گفت تغییرات زیادی در نسخه ی پورشه دیزاین نسبت به نسخه ی کلاسیک صورت گرفته است و با ساعت هوشمند به مراتب زیباتری روبرو هستیم. حواشی صفحه ی گرد ساعت اکنون از جنس سرامیک هستند و بدنه با استیل ضد زنگ پوشیده شده است. اغلب رنگ هواوی واچ 2 پورشه دیزاین مشکی است اما در برخی قسمت ها مانند دوخت روی بند ها و عقربه ی گردان ساعت از رنگ قرمز استفاده شده که ظاهر بسیار جذابی را به این محصول بخشیده است.

  فروش هواوی واچ پورشه دیزاین از هم اکنون در اروپا آغاز شده است و کاربران میتوانند این محصول لوکس را با قیمت 795 یورو یا حدودا 925 دلار خریداری نمایند. قیمت نسخه ی معمولی این ساعت در اروپا حدودا 500 یورو است بنابراین شاهد تفاوت قیمت حدودا 60 درصدی بین نسخه ی کلاسیک و پورشه دیزاین این ساعت هوشمند هستیم. تفاوت قیمت ساعت لوکس هواوی در مقایسه با نسخه ی لوکس فبلت میت 9 کمی منصفانه تر است چرا که میت 9 استاندارد با قیمت 699 یورو وارد بازار شد در حالی که نسخه ی پورشه دیزاین این فبلت با اختلاف قیمت 95 درصدی، با قیمت 1395 یورو به فروش رسید.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها