Loading...

رسمی: هوآوی میت 10 دارای نمایشگر بدون حاشیه خواهد بود

  09 مرداد 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  همانطور که پیش بینی میشد، پرچمدار بعدی هوآوی فبلت میت 10 خواهد بود. ریچارد یو، مدیر بخش مصرف کنندگان در هوآوی امروز در مصاحبه ای این خبر را تأیید کرد. او همچنین افزود که این گوشی با یک نمایشگر تمام صفحه و تقریباً بدون هیچ حاشیه ای به بازار خواهد آمد. بدین ترتیب هوآوی نیز به جمع تولیدکنندگان گوشی بدون حاشیه اضافه خواهد شد.

  شایعات پیرامون بی حاشیه بودن این گوشی، از اوایل ماه جاری به گوش میرسید و حالا این خبر رسماٌ تأیید شده است. از شایعات دیگر این بود که چیپ ست این فبلت از نوع Kirin 970 خواهد بود، ولی آقای یو در پاسخ به این شایعه، سکوت کرد. او اما وعده داد که طول عمر باتری میت 10 بیشتر خواهد شد و قابلیت شارژ سریع و عکسبرداری بهتر نیز در مقایسه با گوشی آیفون بعدی، بهتر خواهد بود. با این اوصاف پرچمدار آینده هوآوی بازار رقابت را داغ تر خواهد کرد.

  یو همچنین اعلام کرد که هوآوی تصمیم دارد از بازار گوشی های پایین رده خارج شود. دلایل این تصمیم، بودجه اختصاص داده شده‌ی بسیار کم و سود ناکافی این بازار عنوان شد. بنابراین در آینده انتظار میرود که از این شرکت چینی تنها گوشی های میان رده و بالا رده ببینیم.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها