Loading...

نیکون به زودی یک دوربین بدون آینه معرفی خواهد کرد

  20 تیر 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  علاقمندان به دوربین های عکاسی و عکاسان حرفه ای و غیر حرفه ای همگی به خوبی آگاه هستند که در زمان صحبت کردن از دوربین های عکاسی بدون آینه (Mirrorless) کمتر کسی صحبتی از کمپانی نیکون به حساب می آورد.

  البته نیکون را می توان یکی از بزرگترین تولید کنندگان دوربین های عکاسی در جهان دانست اما در زمینه ساخت دوربین های بدون آینه آنها حرف خاصی برای گفتن ندارند. با این حال موفقیت های مداوم آنها در ساخت DSLR ها باعث شده این شرکت به دنبال قدرت نمایی در بخشی دیگر از صنعت ساخت دوربین های دیجیتال باشد.

  مدیرعامل کمپانی نیکون اخیرا در مصاحبه ای با نشریه ژاپنی Nikkan Kogyo اعلام کرده است که آنها به دنبال ساخت یک خانواده از دوربین های عکاسی بدون آینه هستند و علاقمندان می توانند در آینده نزدیک شاهد عرضه آنها به بازار باشند. پیش از این هم شنیده شده بود که نیکون به دنبال ساخت یک دوربین فول فریم بدون آینه است اما درباره آن دستگاه نیز خبر جدیدی در دست نیست. با توجه به اینکه گفته شده قرار است یک خانواده از دوربین های بدون آینه معرفی شوند احتمالا می توان پیش بینی کرد این دستگاه ها در بازه قیمتی گسترده برای کاربران آماتور، نیمه حرفه ای و حرفه ای عرضه می شوند. با این حال هنوز اطلاعات بیشتر درباره این دوربین ها و همچنین زمان مشخصی برای عرضه آنها به بازار اعلام نشده است.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها