Loading...

پشتیبانی Nextbit از تلفن هوشمند رابین پایان یافت

  13 مرداد 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  شرکت Nextbit که پیشتر توسط کمپانی ریزر تصاحب شد، اخیرا اعلام کرد که می خواهد در اواخر جولای به پشتیبانی اولین محصول خود که اسمارتفون مبتنی بر فضای ابری به نام رابین بود، پایان دهد. Nextbit برای کسب بودجه تولید رابین کمپینی را در کیک استارتر به راه انداخت و طی مدت زمان کوتاهی نیز موفق شد سرمایه لازم را به لطف کمک افراد در کیک استارتر کسب کند.

  حال به تازگی این شرکت به پشتیبانی از رابین پایان داده اگرچه تا فوریه 2018 برخی بروزرسانی های نرم افزاری منتشر می شود. البته کاربر نمی تواند از طریق گوشی هوشمند پشتیبانی چت یا تلفنی داشته باشد.

  پشتیبانی فعلی بسیار محدود بوده و برای صاحبان رابین تا مدت زمان معینی ادامه پیدا می کند. در حالی که برنامه ریزی شده بروزرسانی نرم افزاری برای رابین منتشر شود، مشخص نشده آیا شاهد سیستم عامل اندروید O برای گوشی هوشمند موردبحث خواهیم بود یا خیر. همانطور که پیشتر گفته شد، ریزر در اوایل سال Nextbit را خریداری کرد و گفته می شود این استارتاپ درحال حاضر روی گوشی هوشمند گیمینگ ریزر فعالیت داشته که بزودی رونمایی می شود. اطلاعات کافی از تلفن هوشمند گیمینگ ریزر در دست نیست.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها