Loading...

وزیر ارتباطات: اپراتور مجازی و اصلی مکمل هم هستند

  03 مرداد 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  وزیر ارتباطات اعلام کرده است که اپراتور مجازی  و اصلی مکمل و همکار هم خواهند بود و با هماهنگی و تفاهم خدمات تخصصی را ارایه خواهند کرد.

  اپراتور مجازی دو ماه است که فعالیت خود را شروع کرده است و بخشی از شبکه‌ی اپراتور اصلی را در اختیار دارد. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعلام اینکه اپراتور مجازی و اپراتور اصلی مکمل هم هستند، گفت:

  اپراتورهای مجازی بدون اینکه نیاز به سرمایه‌گذاری کلان در بخش زیرساخت و شبکه داشته باشند، با هماهنگی و تفاهم با اپراتورهای اصلی به ارائه خدمات تخصصی می‌پردازند.

  واعظی با اشاره به خدمات ارزش افزوده‌ی اپراتورهای شبکه‌ی مجازی درباره‌ی شروع فعالیت‌ تخصصی این شبکه و بهره‌مندی مردم از سرویس‌ها و خدمات آن اظهار امیدواری کرد.

  وی همچنین درباره‌ی کسب و کارهای الکترونیک در کشور گفت:

  با توجه به بستر خوبی که در کشور طراحی و اجرایی شده است، امروز کسب و کارهای مختلف تعریف شده و ما شاهد نمونه‌های خوب آن در نمایشگاه الکامپ بودیم. هر ایده نویی که در بستر فناوری اطلاعات ظهور می‌کند و هر ایده ناب و مطلوبی که شکل می‌گیرد، در سراسر کشور به توجه مردم و کاربران نیاز دارد.

  وزیر ارتباطات همچنین درباره‌ی نقش اپراتورهای مجازی در حوزه‌ی کودک و نوجوان نیز گفت:
  بخشی از اپراتورهای مجازی می‌توانند در این حوزه کار کنند، مانند هوشمند امین و سایرین که در حال کار هستند. امیدواریم شاهد اتفاقات مطلوبی در این بخش باشیم.واعظی امیدوار است اپراتورهای مجازی بستری را مهیا کنند که فعالیت‌های تخصصی شکل بگیرد و رشد خدمات تخصصی در بستر فناوری مهیا شود.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها