Loading...

وزیر ارتباطات: عزم ما بر اصلاح نظام تعرفه اینترنت جدی است

  13 شهریور 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  ساعاتی قبل، وزیر ارتباطات عکسی از پیاده‌رویی در خیابان ملاصدرای تهران را در صفحه شخصی اینستاگرامش به اشتراک گذاشت. جهرمی با انتشار این تصویر که DVDهای نمایش های پخش خانگی را روی زمین برای فروش نشان میدهد، به اشکال در نظام تعرفه گذاری اینترنت اذعان داشت.

  او این چنین توضیح داد:

  وقتی نظام تعرفه گذاری اینترنت اشکال داشته باشد، نه تنها مصرف کننده آزار میبیند، بلکه تولید کنندگان محتوای خوب ایرانی نیز بایستی شاهد چنین صحنه هایی مثل این عکس باشند که دسترنج آنها در پیاده روها و نقش زمین توزیع شود. زمانیکه دیدن یک فیلم از طریق شبکه هزینه ای بیش از هزینه دی وی دی کنار خیابانی باشد، محتوای فاخر در فضای مجازی کشور رشد نخواهد کرد. عزم ما بر اصلاح نظام تعرفه اینترنت جدی است. امیدوارم همه شرکتهای ارائه کننده خدمات همراهی کنند و صرفا نگاه به منافع کوتاه مدت نداشته باشند چرا که در بلند مدت بزرگترین منفعت به خود آنها خواهد رسید. اطمینان دارم مردم نیز در گامهای لازم برای رسیدن به نقطه مطلوب ما را همراهی خواهند.

  به نظر میرسد که وزیر ارتباطات حداقل در اظهاراتش عزم خود را برای اصلاحات در تعرفه اینترنت جزم کرده است، اما اینکه در پایان تعرفه های جدید، چقدر با تعرفه های امروزی تفاوت خواهد داشت و تا چه میزان مردم از وضعیت جدید آن سود خواهند برد، تنها در زمان عملی شدن این وعده ها میسر خواهد شد.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها