مایکروسافت یک کنفرانس مخصوص آفیس برگزار می‌کند

28 مهر 1395
نویسنده 
وبلاگ تسنیم

تنها یک هفته تا برگزاری کنفرانس سخت افزاری مایکروسافت در تاریخ ۵ آبان ماه باقی مانده است. در حالی که همه منتظر این کنفرانس و معرفی محصولات جدید این شرکت هستند، مایکروسافت اعلام کرد که در تاریخ ۱۲ آبان ماه هم کنفرانسی فقط برای نرم‌افزار آفیس برگزار می‌کند. در این کنفرانس ساتیا نادلا مدیرعامل مایکروسافت و «کرک کونیگزبائر» (Kirk Koenigsbauer) رییس بخش آفیس این شرکت حضور خواهند داشت.

البته گفته شده که یکسری مهمان ویژه هم در این مراسم شرکت می‌کنند و این شرکت قصد دارد چیزهایی معرفی که قدرت تیم مایکروسافت را نشان می‌دهند.

نرم‌افزار آفیس بعد از سیستم عامل ویندوز یکی از مهمترین پروژه‌های مایکروسافت به حساب می‌آید. این شرکت در طول سال‌های گذشته ویژگی‌های مختلفی این برنامه اضافه کرده و حتی از هوش مصنوعی به شکل جالبی در این نرم‌افزار استفاده کرده است؛ اما آفیس نرم‌افزارهای رقیب هم دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به Google Docs اشاره کرد.

حالا این شرکت قصد دارد در کنفرانس مخصوصی که برای آفیس برگزار می‌کند، نشان دهد که این برنامه همچنان یک سر و گردن از نرم‌افزارهای تولید محتوا قوی‌تر است. البته این کنفرانس بیشتر جنبه‌ی کاری خواهد داشت و همانند کنفرانس هفته‌ی آینده که جنبه‌ی تجازی و مشتری مداری دارد، جالب نخواهد بود.

 

منبع: The Verge

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

 

مجوزها