Loading...

ساخت بازی روی Nintendo Switch اصلا سخت نیست

  06 دی 1395 نویسنده  مدیرسایت
  وبلاگ تسنیم

  کنسول جدید نینتندو در ظاهر بسیار باحال و جذاب است و قابلیت‌های بسیار خوبی را هم در خودش جای داده. با این حال، اگر این کنسول بازی نداشته باشد، به درد گیمرها نمی‌خورد و کسی به سمت‌اش نمی‌رود. خود نینتندو هم که به غیر از یکی دو عدد ماریو و یک زلدا، چیز دیگری ندارد تا برای Nintendo Switch رو کند. حتی ساختن همین بازی‌ها هم سال‌ها طول می‌کشد و برای مثال همین زلدای جدید، سال‌ها است که طول کشیده. شرکت‌های مختلف بازی‌سازی باید از کنسول نینتندو پشتیبانی کنند و نینتندو باید تا می‌تواند، بازی‌سازان را به سمت کنسول جدیدش جذب کند.

    مشکل اصلی Nintendo Switch توان پردازشی این کنسول است.

  «مایکل پکتر» (Michael Pachter)، از تحلیل‌گران قدیمی صنعت بازی، در جدیدترین قسمت از برنامه‌ی خودش گفته است که ساخت بازی برای Nintendo Switch سخت نخواهد بود. پکتر گفته است: “مستقیما از بازی‌سازان شنیده‌ام که در مقایسه با دو کنسول دیگر، ساخت بازی برای نینتندو سوییچ بسیار راحت‌تر است. مشکل اصلی توان پردازشی این کنسول است.”

  مشکل قدرت کنسول Nintendo Switch تا به حال بارها مطرح شده است. این کنسول بازی، از نظر توانایی پردازشی از پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس وان بارها ضعیف‌تر است.

  اینکه نینتندو بتواند شرکت‌های مختلف بازی‌سازی را به سمت Switch جذب کند، یکی از مهم‌ترین وظایف این شرکت است. تمام شرکت‌های بازی‌سازی بزرگ سال‌ها پیش اعلام کردند که اصلا قصد ندارند برای کنسول بازی Nintendo Wii U بازی بسازند و این کنسول، به غیر از عناوین مستقل کوچک و بازی‌هایی که خود نینتندو می‌سازد، هیچ بازی دیگری ندارد.

  منبع: YouTube

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02634489824
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09303001185

   

  مجوزها