Loading...

کامپیوتر Maingear R2 Razer Edition برای شکستن مرزها

  29 تیر 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  تولید کیس های آماده گیمینگ برای شرکت ها فعال در این حوزه دارای سود فراوانی است؛ از سوی دیگر کاربران نیز کامپیوترهایی زیبا و مدرن را بدون زحمت اسمبل حرفه ای و انجام تست های سازگاری تحویل خواهند گرفت.

  دو شرکت Maingear و Razer از مدت ها پیش در همین زمینه مشغول به همکاری هستند. ریزر یک سازنده و ایده پردازش محصولات گیمینگ است و این شرکت چندی پیش اعلام کرده بود که هزینه های توسعه و تحقیق خود را به طور چشمگیری افزایش داده است. این دو شرکت که تا پیش از آن کامپیوترهای R1 را به تولید رسانده بودند، اینک با سری مجموعه سیستم های Maingear R2 Razer Edition Gaming PC وارد بازار رقابت خواهند شد. این کامپیوتر را می توان محصول مشترک این دو برند دانست.

  این کامپیوتر تا 50% کوچکتر از نسخه R1 است و این در حالی است که توان سخت افزاری آن افزایش یافته است. این کامپیوتر در کانفیگ های متنوع و با استفاده از پیکربندی پردازنده های AMD Ryzen،Intel Core-X و Intel Core i7/i9 راهی بازار می گردد. فضای ذخیره سازی در تمامی مدل ها دارای SSD است و به طور کلی و با در نظر گرفتن هارد دیسک ها، حداکثر 10 ترابایت فضای ذخیره سازی در آنها تعبیه می گردد. در پیکربندی های این سیستم حداکثر 32 گیگابایت رم DDR4 نصب می گردد و سیستم خنک کننده از نسخه های مایع، حلقه باز، است که می توان آن را توسعه و تغییر داد. از آنجایی که هدف Maingear R2 Razer Edition Gaming PC اجرای بازی های VR در مسابقات e-Sport است، هر دو شرکت سعی در کاهش ابعاد، حفظ زیبایی ظاهری و نمایش سخت افزارهای داخلی را دارند.  R2 هم اینک با شروع قیمت 1099 دلار در بازار حضور دارد.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها