Loading...

ال جی تامین کننده ی انحصاری باتری های آیفون 9 اپل خواهد بود

  04 مرداد 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  در حالی که کوپرتینویی ها احتمالا در ماه سپتامبر از آیفون 8 به طور رسمی رونمایی خواهند کرد، از هم اکنون شاهد انتشار شایعاتی در مورد آیفون های سال بعد هستیم. بر اساس گزارش جدیدی که از کره ی جنوبی منتشر شده است، ال جی تنها تامین کننده ی باتری های آیفون 9 خواهد بود.

  بر اساس این گزارش، ال جی صد ها میلیارد وون برای توسعه ی باتری های بزرگتر L شکل سرمایه گذاری خواهد کرد. محدودیت فضا در داخل گوشی های هوشمند همواره باعث شده تا دست کمپانی ها برای استفاده از باتری های پر ظرفیت تر بسته باشد اما از سوی دیگر نیاز به شارژ دهی بیشتر دستگاه ها حس میشود و در هر صورت باید اقداماتی در این مورد انجام شود. در عین حال باتری ها پر ریسک ترین قسمت از یک گجت قابل حمل محسوب میشوند که رعایت ایمنی در آنها بسیار حائز اهمیت است و نمیتوان از این فاکتور به سادگی گذر کرد. به همین دلیل LG Chem به اپل برای توسعه ی باتری های بزرگ تر آیفون 9 کمک خواهد کرد.

  با استناد به گزارش Korea Economic Daily، ال جی موفق به توسعه ی باتری های L شکل شده است که نه تنها با سرعت بیشتری شارژ میشود بلکه در دستگاه های با ضخامت و ابعاد کم همچون آیفون، بهتر جای میگیرد. این باتری ها میتوانند دیگر قطعات از جمله برد اصلی را احاطه کنند تا از فضاهای خالی در دستگاه استفاده ی بهتری شود و در نهایت انرژی بیشتری در اختیار دستگاه قرار بگیرد. همه ی این مزایا باعث خواهد شد تا اپل برای تامین باتری های آیفون 9 فقط با ال جی همکاری کند. در ادامه ی گزارش آمده است که تجهیزات ال جی برای توسعه ی این باتری ها از اوایل سال آینده آماده ی کار خواهد بود بنابراین آیفون 8 فاقد باتری های جدید خواهد بود و احتمالا اپل به افزایش ناچیز ظرفیت باتری آیفون های جدید بسنده خواهد کرد.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها