Loading...

ایده‌ی LG G5 شکست خورد؛ LG G6 ماژولار نخواهد بود

  01 آبان 1395 نویسنده  وبلاگ تسنیم
  وبلاگ تسنیم

  طراحی ماژولار گوشی LG G5 علاقه‌مندان و منتقدان بسیار زیاد داشت. خیلی‌ها از ویژگی‌هایی که با قابلیت ماژولار به این محصول اضافه می‌شد راضی بودند و خیلی‌ها اصلا با آن ارتباط برقرار نکردند. حالت ماژولار باعث شده بود که بتوان کلی لوازم جانبی به G5 اضافه کرد که باعث می‌شد تجربه‌ی گوش دادن به موسیقی و عکاسی و فیلم‌برداری برای کاربران بهتر شود؛ اما به نظر می‌رسد که میزان انتقادات به طراحی G5 آنقدر زیاد بود که ال‌جی تصمیم گرفته که دیگر این کار را در G6‌ تکرار نکند و پرچم‌دار سال آینده‌ی این شرکت قطعا ظاهری معمولی خواهد داشت.

    شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که G6 ساختاری یک‌پارچه دارد و به احتمال زیاد از با الگوبرداری از طراحی V20 ساخته خواهد شد. در گزارشی که رسانه‌های کشور کره‌ی جنوبی منتشر کرده‌اند، قطعات گوشی G6 سفارش داده‌ شده‌اند که تمام آن‌ها یک‌پارچه هستند و هرچیزی که قبلا به صورت جداگانه به گوشی اضافه می‌شد  را در خودشان جا داده‌اند.

  البته این خبرها از سوی ال‌جی تایید نشده و شاید هنوز این احتمال وجود داشته باشد که محصول بعدی این شرکت ساختاری ماژولار داشته باشد. ال‌جی قبلا گفته بود که سعی می‌کند تا چند سال آینده همچنان به تولید گوشی با ساختار ماژولار ادامه دهد که شایعات جدید به موضوع دیگری اشاره می‌کنند. البته یک‌پارچه شدن طراحی گوشی باعث می‌شود که بتوان یک محصول ضد آب تولید کرد.

  انتظار می‌رود که گوشی G6 در اوایل سال آینده و در نمایشگاه MWC 2017 معرفی شود.

   

  منبع:  ET News

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها