Loading...

ترک سومین مدیر ارشد اسنشال به منظور ملحق شدن به گوگل

  09 مرداد 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  تا قبل از معرفی گوشی هوشمند اسنشال فون، قطعا بسیاری از کاربران از وجود شرکتی به نام اسنشال بی اطلاع بودند. این استارتآپ توسط خالق اندروید، اندی رابین تاسیس شد و تقریبا تمامی کارکنان این شرکت، مهندسین سابق گوگل هستند که از این کمپانی جدا شدند و با اندی رابین، شرکتی جدید را تاسیس کردند. پس از معرفی اسنشال فون، این استارتآپ بر سر زبان ها افتاد چرا که اسنشال فون، یک گوشی متفاوت در صنعت گوشی های هوشمند به شمار میرود و پس از مدت ها، یک کمپانی تازه نفس با محصولی جدید به بازار تلفن های هوشمند هیجان زیادی وارد کرد و کاربران را به وجد آورد.

  در حالی که کاربران قطعا از این اتفاق خوشحال هستند و پیدایش رقیبی جدید برای کمپانی های مطرح، اتفاق مثبتی است، اوضاع در اسنشال فون چندان مساعد نیست و این استارتآپ روزهای پر چالشی را تجربه میکند. اسنشال نتوانست به وعده ی عرضه ی اسنشال فون به بازار طی 30 روز عمل کند و در همین روزها، برخی از کارکنان شرکت شروع به ترک اسنشال کردند. البته منظور کارمندان عادی نیست بلکه مدیران ارشدی است که اندی رابین شخصا آنها را به کمپانی دعوت کرده است و نقش مهمی را در اسنشال ایفا میکردند.

  در ابتدای ماه میلادی جاری، اسنشال ، برایان والاس، مدیر بازاریابی خود را از دست داد و سپس Andy Fouche، سرپرست ارتباطات اسنشال این شرکت را ترک کرد. حال امروز، Liron Damir مدیر بخش رابط کاربری اسنشال نیز این شرکت را ترک کرده تا به گوگل ملحق شود. وی که پیش از این طراح WebOS و Pebble بود اکنون قرار است در گوگل به عنوان سرپرست بخش Google Home فعالیت کند و مسئول طراحی هر محصولی از این بخش خواهد بود که بازار عرضه خواهند شد. اسنشال سرانجام هفته ی گذشته اعلام کرد که اسنشال فون را طی چند هفته ی آِینده وارد بازار خواهد کرد اما با اتفاقاتی که در این شرکت در حال رخ دادن است، ممکن است باری دیگر شاهد تعویق در عرضه ی این دستگاه باشیم. اندی رابین این روزها، دوران خوبی را با اسنشال سپری نمیکند و باید صبر کرد و دید آیا این استارتآپ میتواند از چالشی چنین عظیم، با موفقیت عبور کند یا خیر.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها