Loading...

حساس‌ترین و دقیق‌ترین ماوس بازی Razer آشنا شوید

  07 مهر 1395 نویسنده  وبلاگ تسنیم
  وبلاگ تسنیم

  شرکت Razer بیش از هر چیز به دلیل محصولاتی که در حوزه بازی‌های ویدیویی تولید می‌کند شناخته شده است. حال این شرکت یک ماوس جدید DeathAdder Elite معرفی کرده که از نظر مشخصات در بین ماوس‌های بازی نمونه متفاوتی است. شرکت Razer ادعا کرده این ماوس سریع‌ترین، حساس‌ترین و دقیق‌ترین ماوس بازی است. احتمالا بسیاری از کسانی که در گذشته از محصولات Razer استفاده کرده‌اند هم این ادعا را باور کنند.

    طبق آنچه این شرکت اعلام کرده است DeathAdder Elite دقت رزولوشن ۹۹٫۴ درصد دارد و با حساسیت ۱۶ هزار DPI و IPS معادل با ۴۵ در کنار شتاب ۵۰G به حساسیت و دقتی فوق‌العاده دست یافته است. البته اگر این ماوس به قصد بازی طراحی نشده بود این دقت چندان به کار نمی‌آمد اما طبیعتا برای کسانی که قصد بازی کردن دارند این محصول ارزش پول خرج کردن دارد.

  در عین حال ساختار این ماوس به شکلی است که می‌توانید در هنگام استفاده از آن حساسیتش را کم و زیاد کنید تا به بهترین میزان حساسیت در هنگام بازی برسید. ماوس مورد بحث دارای نور LED قابل تنظیم و دکمه‌های مکانیکی هم دارد که به ادعای شرکت سازنده برای ایجاد سریع‌ترین زمان پاسخ‌گویی طراحی شده‌اند.

  ‌‌

  منبع: Ubergizmo

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها