Loading...

کسپرسکی نسخه رایگان آنتی ویروس خود را به صورت جهانی عرضه می کند

  05 مرداد 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  پس از حدود یک سال و نیم آزمایش و به روز رسانی نرم افزار در روسیه، اوکراین، بلاروس، چین و کشورهای اسکاندیناوی، کسپرسکی بالاخره نسخه رایگان آنتی ویروس خود را منتشر کرد.

   

  البته آنتی ویروس رایگان کسپرسکی از قابلیت هایی مانند شبکه های مجازی خصوصی، نظارت والدین و محافظت از پرداخت های آنلاین بی بهره بوده اما، تمامی ویژگی های مورد نیاز برای کاربری روزمره مانند اسکن فایل های موجود روی سیستم، چک کردن ایمیل ها و همچنین محافظت در زمان مرور اینترنت را فراهم می کند.

  به گفته کمپانی، نرم افزار مورد بحث برخلاف سایر آنتی ویروس های رایگان، از تبلیغات برای کسب درآمد استفاده نمی کند؛ بلکه شرکت اطلاعات به دست آمده از سیستم های کاربران را تحلیل کرده و از آنها برای توسعه یادگیری ماشینی در تمامی محصولات خود بهره خواهد برد.

   

  آنتی ویروس رایگان کسپرسکی هم اکنون علاوه بر کشورهای زمینه تست، در آمریکا، کانادا و اکثر کشورهای آسیا-اوقیانوسیه در دسترس بوده و تا اوایل آذر ماه در سایر نقاط دنیا نیز عرضه خواهد شد.

  گفتنی است پیش از این کسپرسکی با مشکلاتی در زمینه کسب و کار در ایالات متحده مواجه شده بود که برای رفع آن، اظهار آمادگی نموده و حتی پیشنهاد ارائه سورس کُد خود را نیز به دولت آمریکا اعلام کرده است.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها