Loading...

جگوار E-Type Zero؛ بازسازی الکتریکی یک خودروی کلاسیک

  18 شهریور 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  طی روزهای گذشته کمپانی بریتانیایی جگوار روزهای داغی را پشت سر گذاشته است. معرفی I-Pace برای ورود به بازار از سال آینده میلادی، نمایش یک مدل مفهومی که نشان دهنده رویکرد این کمپانی در دهه پیش رو خواهد بود و البته مصاحبه ای برای اعلام استفاده از پیشرانه های الکتریکی در تمامی خودروهای تولیدی از سال 2020 تنها بخشی از آتش بازی جگوار بودند. اما این شرکت یک سورپرایز بسیار هیجان انگیز دیگر برای طرفداران خود داشت.

  بسیاری از علاقمندان به خودروهای کلاسیک اعتقاد دارند جگوار مدل E یکی از زیباترین و شاید حتی زیباترین خودرویی است که تا کنون تولید شده. این ماشین بارها برنده جوایزی در زمینه طراحی شده و می توان ردی از آن را به صورت اصلی یا بازسازی شده در کلکسیون ثروتمندان عاشق ماشین های کلاسیک پیدا کرد. در نتیجه بازگردانی آن برای حضور در عصر ماشین های الکتریکی می تواند قلب های زیادی را به ضربان بیندازد. E-Type Zero خودروی کلکسیونی جگوار است که دقیقا از ظاهر کلاسیک خود بهره می برد و البته در قلب آن از پیشرانه ای الکتریکی استفاده شده است. به گفته جگوار این پیشرانه قادر به تولید 220 کیلووات نیرو است و شتاب صفر تا صد آن نیز تقریبا 5.5 ثانیه می باشد. البته شاید نتوان این اعداد و ارقام را با پرچم داران تسلا مقایسه کرد اما برای یک ماشین کلکسیونی به هیچ عنوان بد نیست.

  این ماشین با یک بار شارژ قادر به پیمودن مسافتی در حدود 270 کیلومتر است که باز هم برای طی کردن فاصله درب ورودی موزه تا پارکینگ کافی به نظر می رسد. همان طور که پیش بینی هم میشد هیچ اطلاعاتی درباره قیمت و زمان عرضه این شاهکار هنری منتشر نشده و در نتیجه به نظر می رسد حتی اگر قرار به تولید تعداد بیشتری از E-Type Zero هم باشد همین حالا خریداران مشخص شده و مبالغ مورد نظر جگوار نیز پرداخت شده اند.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها