Loading...

شاید گلکسی S8 دوربین دوتایی نداشته باشد

  13 آذر 1395 نویسنده  وبلاگ تسنیم
  وبلاگ تسنیم

  شایعات درباره‌ی پرچم‌دار بعدی سامسونگ بسیار زیاد است. در بخشی از شایعات گفته شده که این گوشی دوربین دوتایی دارد؛ اما شایعات جدیدتر می‌گویند که گلکسی S8 تنها یک دوربین پشت خواهد داشت. قبلا گفته شده بود که گوشی جدید دو دوربین دارد که یکی از آن ها ۱۲ مگاپیکسلی و دیگری ۱۳ مگاپیکسلی خواهد بود.

  در شایعات جدیدی که روی سایت Weibo قرار گرفته به نظر می‌رسد که سامسونگ قصد ندارد گلکسی S8 را با دوربین دوتایی راهی بازار کند و در حال حاضر چنین ایده‌ی را دنبال نمی‌کند. البته هنوز اطلاعات بیشتری از این موضوع در دسترس نیست و نمی‌دانیم که این اتفاق واقعا رخ می‌دهد یا خیر.

  سامسونگ همیشه برای پرچم‌دارهای خودش دوربین باکیفیتی قرار می‌دهد و به همین دلیل احتمال قرار گرفتن دوربین دوتایی روی این گوشی بسیار زیاد بود. البته این احتمال وجود دارد که دوربین دوتایی روی همه‌ی مدل‌های S8 قرار نداشته باشد. بعید نیست که گوشی بعدی سامسونگ یک مدل بزرگ‌تر با دوربین دوتایی داشته باشد.

  به هر حال باید منتظر منتشر شدن اطلاعات و خبرهای بعدی باشیم.  به احتمال زیاد چند مدل گلکسی S8 معرفی می‌شود که یکی از آن‌ها دوربین دوتایی خواهد داشت. در گذشته گفته شده که بود که این گوشی در چند مدل ساخته می‌شود.

   

  منبع:  mysmartprice

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها