Loading...

آیا تلگرام قابل هک شدن هست ؟!

  14 مهر 1395 نویسنده  وبلاگ تسنیم
  وبلاگ تسنیم

  تلگرام یکی از محبوب ترین برنامه های پیام رسانی است که توانست پس از مشکلات وایبر جایگاه خود را در میان مردم باز کند و به محبوبیت برسد،بر اساس جدیدترین آمار های منتشر شده ۷۵ درصد کاربران تلگرام ایرانی هستند همین خود عاملی شده است که عده ای سودجو در فضای مجازی مطالبی با عنوان هک تلگرام تضمینی پخش کنند که کاربران بسیاری را نگران کرده است در این مطلب بررسی خواهیم کرد که آیا تلگرام هک میشود یا خیر ؟!

  به گفته منابع معتبر امنیتی تلگرام جز یکی از امن ترین برنامه های پیام رسان است که توسط یک شرکت روسی تولید شده،این شرکت ادعا میکند درصورتی که بتوانید برنامه مارا هک کنید مبلغ ۳۰۰ هزار دلار جایزه دریافت میکنید که تاکنون هیچکس نتوانسته است به این برنامه نفوذ کند و از اطلاعات کاربران سو استفاده کند ،براساس گفته های وزیر ارتباطات این برنامه پیام رسان که در ایران طرفداران زیادی نیز دارد حدود ۱۴ میلیون کاربر دارد که در نوع خود میزان قابل توجهی است !

  و اگر کمی فکر کنیم هم میتونیم به این پی ببریم که اگر میشد به راحتی یک نرم افزار به این بزرگی رو هک کرد که سنگ روی سنگ بند نمی شد !

  درمورد هک جی میل و … هم همین ادعاها مطرح شد و خیلی ها حتی ادعا داشتند که هک شدند پس این نرم افزار ها قابل هک کردن هستند . و با به بحث کشیدن این گونه افراد متوجه شدیم خودشون به علت سهل انگاری در نگه داری رمزشون و عدم رعایت موارد امنیتی هک شده اند (که اسمش رو نمیشه هک گذاشت ! )

  خوب وقتی کلید خونتون رو به یکی میدین معلومه به راحتی وارد خونتون خواهد شد ! به نظر من این اسمش هک نیست ! 

  اما اخیرا عده ای سودجو با ادعا به وجود نرم افزار هایی که میتواند تلگرام شما را هک کند سعی در فریب افراد نا آگاه را دارند ،نرم افزار هایی که افراد سودجو با فروش آن با عنوان هک کردن تلگرام تضمینی به افراد نا آگاه میفروشند در حقیقت یک برنامه جعلی بوده که هیچ کاربردی ندارد و فقط جهت سودجویی و سو استفاده تولید شده اند تا افراد نا آگاه را فریب و از آنان مبالغ زیادی را دریافت کنند.

  باز هم تاکید میکنیم به هیچ وجه گول این افراد سودجو را نخورید و تلگرام قابل هک شدن با یک نرم افزار که آن هم به فروش میرسد نیست !

   

  منبع: Succes.ir

  آیا تلگرام قابل هک شدن هست ؟! - 5.0 از 5 ازتعداد 1 رای
  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها