Loading...

آیا پیکسل2 مانند HTC U11 بدنه‌ی حساس به فشار دارد؟

  29 شهریور 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  در حال حاضر تمام طرفداران گوشی های پیکسل/ نکسوس میدانند که یکی از پرچمداران آینده گوگل که احتمالاً پیکسل 2 نام دارد، توسط شرکت HTC ساخته خواهد شد. دلیل این موضوع لزوما نه به مشارکت های متعدد این دو کمپانی مرتبط است و نه به شایعاتی که اخیراً به گوشی میرسد. شایعات مبنی بر اینست که غول بزرگ جستجو درصد خرید کمپانی تایوانی سازنده گوشی های هوشمند است.

  آخرین پرچمدار HTC یعنی U11 اخیراً با یکی از جذاب ترین ویژگی های گوشی هوشمند این روزها معرفی شده است. این ویژگی جدید به شما اجازه میدهد از لبه های کناری گوشی بسته به نوع فشاری که به آن وارد میکنید، برای انجام عملیات مختلف استفاده کنید. با اینکه عده ای این ویژگی گوشی HTC را که Edge Sense نام دارد غیرکاربردی و نمایشی میدانند، به نظر میرسد گوگل برای استفاده از ویژگی در گوشی آینده خود، بسیار مشتاق است.  گوگل حاضر است برای داشتن این ویژگی در گوشی های پیکسل 2 به HTC هزینه مورد نیاز را پرداخت کند. علاقه شدید گوگل به این موضوع را می توان در تغییرات ایجاد در Google app نیز مشاهده کرد.

  در آخرین نسخه‌ی بتا از نرم افزار گوگل اپ، خطوط کد نویسی جدیدی مشاهده می شود. در بعضی از این خطوط ژست فشار را نشان میدهد که در پیکسل 2 استفاده خواهد شد. بطوریکه در یک خط از این کد آمده است: "برای تغییر تنظیمات ژست فشار، به تنظیمات Active Edge بروید."

   به نظر میرسد یک ویژگی هیجان انگیز دیگر به گوشی آینده گوگل اضافه خواهد شد. انتظار میرود که پیکسل 2 و پیکسل XL 2 هر دو در تاریخ 4 اکتبر معرفی شوند و مسلماً این آخرین خبر پیرامون گوشی های آینده گوگل نخواهد بود. اما اگر مشتاق هستید تا بدانید ژست فشار گوشی HTC چگونه کار میکند، شما رو به دیدن ویدئوی کوتاه زیر دعوت میکنیم.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها