Loading...

آیا سامسونگ برای بار دوم گوشی گلکسی نوت ۷ را جمع‌آوری می‌کند؟

  17 مهر 1395 نویسنده  وبلاگ تسنیم
  وبلاگ تسنیم

  وجود مشکل در باتری گلکسی نوت ۷ و منفجر شدن آن باعث شد که سامسونگ این گوشی را از بازار جمع‌آوری کند و مدل سالم‌ آن را در اختیار مردم قرار دهد. خیلی از وفاداران سامسونگ و افرادی که گوشی نوت ۷ را خریده بودند، در حالی که می‌توانستند پول‌شان را از این شرکت پس بگیرند، این کار را انجام ندادند و تلفن همراه هوشمندشان را با مدل جدید تعویض کردند.

  البته نزدیک به ۳۲ درصد کاربران چینی تصمیم گرفتند که به جای نوت ۷ به سراغ آیفون ۷ بروند؛ اما در کل دنیا بیش از ۹۰ درصد افرادی که این گوشی را خریداری کردند، آن را با مدل جدید تعویض کردند. البته در طول روزهای گذشته خبرهایی هم از منفجر شدن مدل سالم گلکسی نوت ۷ در هوایپما منتشر شده است.

  احتمال جمع‌آوری گلکسی نوت ۷ برای بار دوم وجود دارد.

  اولین طرح جمع‌آوری گلکسی نوت ۷ برای سامسونگ خسارت ۵ میلیارد دلاری داشت و اگر مشکل انفجار در مدل تازه‌ی نوت ۷ هم وجود داشته باشد، این شرکت باید خودش را برای دومین طرح جمع‌آوری این گوشی آماده کند. اکنون سامسونگ شرایط بدی را پیش‌رو دارد. آیفون ۷ راهی بازار شده و گوگل هم گوشی‌های Pixel را راهی بازار کرده است.

  سامسونگ برای جمع‌آوری نوت ۷ با سازمان CPSC چندین‌بار مذاکرده بود؛ اکنون این سازمان بار دیگر به این موضوع اشاره می‌کند که دومین درخواست جمع‌آوری گلکسی نوت ۷ هم دور از ذهن نیست و شاید این اتفاق رخ بدهد. حالا باید منتظر چند روز آینده باشیم و ببینیم که گلکسی نوت ۷ چه سرنوشتی پیدا می‌کند.

   

  منبع: FierceWireless

  آیا سامسونگ برای بار دوم گوشی گلکسی نوت ۷ را جمع‌آوری می‌کند؟ - 5.0 از 5 ازتعداد 2 رای ها
  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها