Loading...

احتمالا آیفون ۸ پلاس شارژر بی‌سیم خواهد داشت

  11 آبان 1395 نویسنده  وبلاگ تسنیم
  وبلاگ تسنیم

  وقتی بحث شارژ بی‌سیم محصولات اپل پیش کشیده می‌شود، اپل‌واچ تنها محصولی است که به ذهنمان می‌رسد.  به هر حال قابل فهم است که چرا اپل امکان شارژ بی‌سیم را برای همه محصولاتش فراهم نمی‌کند.

  اما گفته شده که ممکن است این مساله در سال ۲۰۱۷ کاملا تغییر کند. یک گزارش جدید نشان می‌دهد که شرکت فاکس‌کان در حال حاضر بر روی ماژول‌هایی مربوط به شارژر‌های بی‌سیم مرتبط با آیفون ۲۰۱۷ کار می‌کند. آیفونی که خیلی‌ها فکر می‌کنند احتمالا با نام آیفون ۸ شناخته خواهد شد. اما با وجود همه این مسائل هنوز نمی‌توان مطمئن بود که این دستگاه‌ها در آیفون سال آینده به کار خواهند رفت. در حقیقت مشخص نیست که آنچه فاکس‌کان در حال ساخت آن است به قدری مطلوب خواهد بود که اپل از آن‌ها استفاده کند یا نه.

  در گزارش جدید مورد بحث اشاره شده که این قابلیت‌های احتمالی شارژ بی‌سیم احتمالا در مدل‌های رده‌بالای گوشی‌های اپل یعنی در مدل پلاس به کار گرفته خواهند شد. از زمان معرفی آیفون ۶ پلاس، شرکت اپل قابلیت‌های بخصوص و انحصاری را برای مدل‌های پلاس معرفی کرده است. ویژگی‌هایی مانند لرزشگیر اپتیکال تصویر، دوربین دوتایی و مواردی از این دست ویژگی‌های بخصوص آیفون‌های پلاس سال‌های گذشته بوده‌اند.

  به هر حال اصلا بعید نیست که قابلیت‌ شارژ بی‌سیم هم به آیفون ۸ پلاس افزوده شود. در گذشته برخی از اسناد ثبت اختراع هم این موضوع را نشان می‌دادند. به هر حال این فرضیات مطرح شده اما باید ‌آن‌ها را با چاشنی شک و تردید در نظر بگیرید.

  منبع: Ubergizmo

  احتمالا آیفون ۸ پلاس شارژر بی‌سیم خواهد داشت - 5.0 از 5 ازتعداد 1 رای
  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها