Loading...

آیفون ۷ در آزمایش‌های باتری سربلند بیرون نمی‌آید

  15 مهر 1395 نویسنده  وبلاگ تسنیم
  وبلاگ تسنیم

  یکی از شکایت‌های معمول کسانی که آیفون دارند، مشکل تمام شدن زود باتری گوشی‌های‌شان است. با این که هم نرم‌افزار و هم سخت‌افزار گوشی‌های‌اش را خودش می‌سازد، با این حال، در نهایت برای اینکه بتواند با گوشی‌های دیگر رقابت کند، کاری جز افزایش ظرفیت باتری برای‌اش باقی نمی‌ماند.

    یاپل برای اینکه از نظر ظاهری آیفون‌های خودش را زیبا و باریک نگه دارد، در چند سال اخیر ظرفیت باتری گوشی‌های‌اش را تغییر نداده است و این موضوع، در مقایسه با گوشی‌های دیگر بازار بسیار خودنمایی می‌کند. طبق گزارش موسسه‌ی آماری Which?، گوشی جدید اپل یعنی آیفون ۷ از نظر وضعیت باتری حتی نزدیک به پرچم‌دارهای اندرویدی سال ۲۰۱۶ هم نیست.

  همانطور که می‌توانید در تصویر زیر ببینید، آیفون ۷ به هنگام صحبت کردن در یک تماس ۳G حدود ۷۱۲ دقیقه دوام می‌آورد. این مقدار به هنگام استفاده از اینترنت ۳G برابر با ۶۱۵ دقیقه است. از سوی دیگر،‌ پرچم‌دار شرکت HTC می‌تواند با یک بار شارژ، ۱۸۵۹ دقیقه تماس ۳G برقرار کند و ۷۹۰ دقیقه هم اینترنت ۳G ارایه دهد. رتبه‌ی دوم هم LG G5 است که می‌توان با یک بار شارژ، ۱۵۷۹ دقیقه با آن صحبت کرد. گلکسی S7 سامسونگ هم با اختلاف بسیار کمی پایین‌تر از LG G5 قرار گرفته.

  با این اوصاف، اگر می‌خواهید یک گوشی جدید بخرید و باتری برای‌تان موضوعی مهم است، شاید iPhone 7 انتخاب مناسبی برای شما نباشد.

   

  منبع: Ubergizmo

  آیفون ۷ در آزمایش‌های باتری سربلند بیرون نمی‌آید - 5.0 از 5 ازتعداد 1 رای
  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها