Loading...

هوآوی در سال ۲۰۱۶ بیش از ۱۰۰ میلیون دستگاه گوشی فروخته است

  24 مهر 1395 نویسنده  وبلاگ تسنیم
  وبلاگ تسنیم

  هوآوی در مراسم رونمایی رسمی از گوشی‌های Nova و Nova Plus در چین اعلام کرد در سال ۲۰۱۶ بیش از ۱۰۰ میلیون دستگاه گوشی فروخته و این در حالی‌ست که هنوز دو ماه تا پایان سال ۲۰۱۶ باقی مانده است.

  رسیدن به چنین رقم فروشی در سال ۲۰۱۵ برای هوآوی دقیقا یک سال زمان برد و این موضوع به‌روشنی رشد را نشان می‌دهد. به همین مناسبت این شرکت چینی همزمان با مراسم رونمایی رسمی از گوشی‌های جدیدش در وطن، فروش بیش از ۱۰۰ میلیون دستگاه گوشی در کم‌تر از یک سال را هم جشن گرفت.

  در کنار این موضوع، گزارش‌هایی هم منتشر شد که فروش جهانی گوشی Honor 8 بالغ بر ۱.۵ میلیون دستگاه بوده و هوآوی P9 در کم‌تر از ۵ ماه ۶ میلیون دستگاه فروخته است؛ به‌این‌ترتیب خیلی منطقی است که فکر جشن گرفتن به سر هوآوی بزند. این شرکت که در حال حاضر بزرگ‌ترین بازیگر بازار رقابتی موبایل چین محسوب می‌شود، این هدف را دنبال می‌کند که با در دست گرفتن نبض بازار جهانی، در آینده‌ای نه‌چندان دور تبدیل به بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ی گوشی‌های تلفن همراه در سطح دنیا شود.

  خبر دیگر درباره‌ی هوآوی این‌که ماه آینده قرار است Mate 9 را معرفی کند ؛ فبلتی که از مدت‌ها قبل درباره‌ی آن شنیده‌ایم. این فبلت در دو مدل با نمایشگر تخت و خمیده عرضه خواهد شد و این‌طور که شایعات تا به امروز می‌گویند، ۶ گیگابایت رم خواهد داشت و با جدیدترین پردازنده‌ی Kirin کار می‌کند. علاوه‌بر این، درباره‌ی Mate 9 به دوربین دوتایی و همچنین تکنولوژی شارژ سریع اشاره شده است که ظاهرا با این تکنولوژی مدت زمان لازم برای رساندن شارژ باتری از ۰ به ۵۰ درصد تنها به ۵ دقیقه زمان نیاز خواهد بود. شایعات دیگری هم از عرضه‌ی فبلت آینده‌ی هوآوی در ۹ رنگ متنوع خبر می‌دهند. به‌این‌ترتیب به نظر می‌رسد هوآوی برنامه‌ی بسیار جامعی برای فروش Mate 9 داشته باشد.

   

  منبع: Playful Droid

  هوآوی در سال ۲۰۱۶ بیش از ۱۰۰ میلیون دستگاه گوشی فروخته است - 5.0 از 5 ازتعداد 1 رای
  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02634489824
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09303001185

   

  مجوزها