Loading...

دوربین بعضی از گوشی‌های گوگل پیکسل مشکلات اساسی دارد

  11 آذر 1395 نویسنده  وبلاگ تسنیم
  وبلاگ تسنیم

  ظاهرا گوشی‌های جدید شرکت گوگل یعنی گوگل پیکسل و گوگل پیکسل XL بی‌عیب و ایراد نیستند. حدس می‌زدیم که پس از بیان برخی مشکلات توسط کاربران گوگل به فکر بیفتد و اجازه ندهد این دو مدل در ادامه هیچ نقد و نظر منفی‌ای را برانگیزند اما ظاهرا ماجرا به شکل متفاوتی پیش رفته است.

  تقریبا از ماه میلادی اکتبر (اوایل مهر ماه) بود که یک گزارش‌ درباره مشکل دوربین گوشی گوگل پیکسل XL به گوش‌مان رسید.

  در این گزارش یک کاربر تاکید کرده بود که دوربین گوشی گوگل پیکسل XL اش مشکلات اساسی دارد. براساس آنچه اعلام شده بود اپ دوربین ناگهان ثابت می‌شود و در این شرایط برخی خطوط صورتی و بنفش در صفحه‌نمایش به چشم می‌خورند. نهایتا بخش‌های بزرگی از تصویر روی صفحه‌نمایش جابه‌جا می‌شوند. کاربر مذکور گزارش کرده بود که این مدل هنگ کردن و دچار مشکل شدن اپ دوربین زیاد اتفاق می‌افتد، البته نه همیشه.

  گرچه در این مورد با گوگل هم تماس گرفته شد، شرکت گوگل اعلام کرده بود که کاربر باید کش و داده‌ها را حذف کند و اپ دوربین را هم پاک کند و دوباره نصب کند، اقداماتی که همه بی‌فایده بودند.

  به مرور زمان کاربران بیشتری هم این مشکل را گزارش کرده‌اند و گوگل هم پاسخ‌گویی در این مورد را متوقف کرده.

  ظاهرا بعضی از کارشناسان این موضوع را بیشتر بررسی کرده‌اند و مشخص شده که این ایراد فقط در گوشی‌هایی که به شکل بین‌المللی توزیع شده‌اند وجود دارد.

  باید به این نکته هم اشاره کرد که استفاده از هر نوع اپ دیگر به عنوان اپ دوربین هم مشکل مورد بحث را حل نمی‌کند. باید دید گوگل برای این مشکل چه راه‌کاری ارائه می‌دهد.

  منبع: Phone Arena

  دوربین بعضی از گوشی‌های گوگل پیکسل مشکلات اساسی دارد - 5.0 از 5 ازتعداد 1 رای
  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02634489824
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09303001185

   

  مجوزها