خداحافظ نوت ۷ ؛ سامسونگ تیر خلاص را شلیک کرد

21 آذر 1395
نویسنده  وبلاگ تسنیم
وبلاگ تسنیم

سامسونگ به شکل رسمی اعلام کرد که مدل‌های فعال گوشی گلکسی نوت ۷ هم تا چند روز دیگر از کار میافتند و هیچ اپراتوری اجازه‌ی استفاده از این گوشی را به کاربران نمی‌دهد. سامسونگ به این موضوع اشاره کرد که در تاریخ ۱۹ دسامبر (۲۹ آذر) به‌روزرسان جدیدی برای نوت ۷ منتشر می‌کند که امکان شارژ شدن گوشی را به کلی غیرفعال می‌کند و حتی باعث می‌شود که این گوشی دیگر روی هیچ اپراتور موبایلی کار نکند.

اگر هنوز از این تلفن همراه هوشمند استفاده می‌کنید، با دریافت به‌روزرسان جدید دیگر نمی‌توانید با نوت ۷ کار کنید. تا این لحظه بیش از ۹۳ درصد از افرادی که گلکسی نوت ۷ را در آمریکا خریداری کرده بودند، گوشی خودشان را پس دادند و این به‌روزرسان بیشتر افرادی را هدف قرار داده که هنوز این گوشی را در اختیار دارند.

سامسونگ به این موضوع اشاره کرده که این به‌روزرسان جدید در آمریکا، اروپا، استرالیا و کشورهای مختلف عرضه می‌شود تا کاربران دیگر نتوانند از این تلفن همراه هوشمند استفاده کنند.

انفجارهای متعدد باتری گلکسی نوت ۷ باعث شد که سامسونگ این تلفن همراه هوشمند را از بازار جمع‌آوری کند؛ اما بعضی از کاربران این گوشی را پس ندادند و در حالی که هنوز احتمال انفجار وجود دارد از این تلفن همراه هوشمند استفاده می‌کنند.

البته کاربران نوت ۷ هنوز می‌توانند با پس دادن این گوشی به سامسونگ در زمان خرید گلکسی S8 تخفیف ویژه‌ای دریافت کنند.

 

منبع: The Verge

خداحافظ نوت ۷ ؛ سامسونگ تیر خلاص را شلیک کرد - 5.0 از 5 ازتعداد 2 رای ها
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

 

مجوزها