گلکسی S8 اولین گوشی سامسونگ با صفحه نمایش حساس به‌فشار خواهد بود

  25 آبان 1395 نویسنده  وبلاگ تسنیم
  وبلاگ تسنیم

  به نظر می‌رسد که شرکت سامسونگ قصد دارد قابلیتی مانند Force Touch به کار رفته روی آیفون ۶s و آیفون ۷ را روی گوشی گلکسی S8 قرار دهد. شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که این شرکت کره‌ای در حال آزمایش این ویژگی جدید است و قصد دارد روش‌های تازه‌ای را هم به آن اضافه کند.

    Galaxy-S8-may-be-Samsungs-first-phone-with-pressure-sensitive-Force-Touch-display

  براساس اطلاعاتی که توسط یکی از تامین کننده‌های قطعات گوشی‌های سامسونگ به بیرون درز کرده، این شرکت روی اضافه کردن ویژگی صفحه نمایش حساس به‌فشار به گلکسی S8 کار می‌کند؛ اما گفته شده که شکل بسیار عالی این قابلیت دو سال دیگر در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. البته گفته شده که این قابلیت باعث می‌شود که بتوان با گوشی‌های اندرویدی کارهای مختلفی انجام داد.” شرکت گوگل چند وقت پیش قابلیتی با نام App Shortcuts را به سیستم عامل خودش اضافه کرده بود و حالا قابلیت صفحه نمایش حساس به‌فشار می‌تواند این ویژگی را بهتر از قبل کند.

  احتمال می‌رود که سامسونگ اولین شرکتی باشد که این مدل از صفحه‌های نمایش را روی گوشی‌هایش قرار می‌دهد. این شایعات در زمان عرضه‌ی گلکسی S7 هم شنیده می‌شد؛ اما در آن زمان شاهد چنین ویژگی جدیدی نبودیم. شاید حالا قابلیت صفحه‌ نمایش حساس به‌فشار به مرحله‌ی نهایی رسیده و سامسونگ می‌خواهد آن را به محصولات خودش اضافه کند.

  منبع: theinvestor

  گلکسی S8 اولین گوشی سامسونگ با صفحه نمایش حساس به‌فشار خواهد بود - 5.0 از 5 ازتعداد 1 رای
  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02634489824
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09303001185

   

  مجوزها