گلکسی S8 به بلندگو‌های استریو ساخت Harman مجهز شده

16 آذر 1395
نویسنده  وبلاگ تسنیم
وبلاگ تسنیم

حتما می‌دانید که سامسونگ چند وقت پیش شرکت «هارمن» (Harman) را خریداری کرد. شرکت هارمن در حوزه‌ی ساخت تجهیزات صوتی بسیار معروف است و محصولات بسیار باکیفیتی هم راهی بازار می‌کند. حالا شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که گوشی گلکسی S8 به فناوری‌های هارمن مجهز شده و اولین محصول سامسونگ به حساب می‌آید که از بلندگوهای استریو ساخت این شرکت بهره می‌برد.

سامسونگ شرکت هارمن را با قیمت ۸ میلیارد دلار خرید و از این به بعد باید انتظار داشته باشیم که محصولات سامسونگ به تکنولوژی‌های هارمن مجهز شوند و به همین دلیل کاربران تجربه‌ی صوتی بهتری روی این دستگاه‌ها به‌دست می‌آورند.

این ویژگی جدید گلکسی S8 می‌تواند باعث فروش بیشتر آن شود. سامسونگ ویژگی‌های رقابتی بیشتری را روی گوشی جدیدش قرار می‌دهد تا بتواند تجربه‌ی تلخ گلکسی نوت ۷ را پشت‌سر بگذارد. همچنین به نظر می‌رسد که از این به بعد باید شاهد پیشرفت‌های صوتی در گوشی‌های هوشمند باشیم.

البته این شایعه هم مانند تمام شایعاتی که تا این لحظه از گلکسی S8 منتشر شده‌اند، از طرف سامسونگ تایید نشده است. انتظار داریم که گوشی جدید سامسونگ در نمایشگاه MWC 2017  معرفی شود. البته برخی از شایعات می‌گویند که ممکن است تلفن همراه هوشمند جدید سامسونگ کمی دیرتر از همیشه راهی بازار شود.

منبع: fonearena

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

 

مجوزها