Loading...

پشتیبانی گلکسی S7 edge از پلتفرم واقعیت مجازی Daydream گوگل

  25 آبان 1395 نویسنده  وبلاگ تسنیم
  وبلاگ تسنیم

  گوشی‌های گوگل پیکسل و  پیکسل XL اولین گوشی‌های هوشمندی هستند که به شکل رسمی از پلتفرم واقعیت مجازی Daydream   شرکت گوگل پشتیبانی می‌کنند. چرا می‌گوییم رسمی؟ چون پیش از این گوشی Axon 7 شرکت ZTE به عنوان اولین گوشی‌ای که از Daydream پشتیبانی می‌کند معرفی شد اما وضعیت به آن شکلی که پیش‌بینی شده بود پیش‌ نرفت و در حال حاضر این گوشی هنوز از اندروید ۶٫۰ مارشمالو استفاده می‌کند؛ این در حالی است که برای استفاده از هدست واقعیت مجازی Daydream اندروید ۷٫۰ نوقا لازم است.

  حال در خبری جدید ادعا شده که احتمالا گوشی سامسونگ گلکسی S7 edge هم می‌تواند از این هدست پشتیبانی کند. ماجرا از این قرار است که در یک ویدیو دیده شده که گوشی گلکسی S7 edge توانسته به خوبی با این پلتفرم کار کند. البته تا این لحظه اطلاعات چندان زیادی در اختیارمان نیست و ابهاماتی هم وجود دارد. یکی از این ابهامات این است که گلکسی S7 edge هنوز به اندروید ۷٫۰ نوقا تجهیز نشده است. البته یک برنامه بتا برای گوشی‌های گلکسی S7 بیرون آمده و احتمالا گوشی مورد نظر که موفق شده از پلتفرم واقعیت‌ مجازی گوگل پشتیبانی کند نسخه بتای اندروید نوقا را در اختیار داشته است.

  باید منتظر توسعه بیشتر این هدست و پلتفرم مربوط به آن باشیم. در عین حال باید دید گوشی‌هایی که احتمالا از این پلتفرم پشتیبانی می‌کنند در استفاده بلند مدت و طولانی از آن به چه شکل کار خواهند کرد.

  منبع: PhoneArena

  پشتیبانی گلکسی S7 edge از پلتفرم واقعیت مجازی Daydream گوگل - 5.0 از 5 ازتعداد 1 رای
  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02634489824
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09303001185

   

  مجوزها