Loading...

مرورگر استثنائی Firefox Focus برای اندروید

  16 تیر 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  فایرفاکس نسخه ی اندرویدی مرورگر Focus را ارائه کرده است. این مرورگر در ابتدا برای سیستم عامل iOS طراحی شده بود و اکنون نیز در اختیار کاربران اندروید قرار گرفته است. این شرکت تلاش کرد تا مرورگری ارائه کند که که حریم خصوصی کاربران حفظ شود و از تبلیغات جلوگیری کند.

  موضوع امنیت، سال های زیادی است که در بین مرورگر ها در حال بررسی است و شرکت ها روز به روز سعی میکنند تا امنیت بیشتری را برای کاربران فراهم کنند. باربارا برمس، مدیر مجموعه ی Firefox Mobile، در وبلاگ خود اعلام کرد که بخش عمده ی خواسته ی مصرف کنندگان، مربوط به امنیت و فضای اشغالی مرورگر است که در این نسخه به این دو موضوع اهمیت داده شده است.

  به طور کلی قابلیت جذابی که همه ی کاربران را راضی خواهد کرد امکان بلاک کردن تبلیغات آزار دهنده است و این موضوع همواره جستجو را لذت بخش تر میکند. موتور جستجوی پیش فرض Firefox Focus، یاهو است که میتوانید در قسمت تنظیمات، موتور جستجوی خود را تغییر دهید. محیط کاربری این مرورگر ترکیبی از رنگ صورتی و بنفش است.

   

  فایرفاکس ادعا میکند که با مسدود کردن آگهی های تبلیغاتی، سرعت بیشتری برای جستجو و ذخیره ی داده ها در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت؛ در نتیجه این مرورگر بسیار سریعتر از مرورگر های دیگر عمل خواهد کرد. نسخه ی اندروید این برنامه یک قابیلت دیگر نیز دارد که در نسخه ی iOS آن را نخواهید دید و آن این است که در این نسخه شمارنده ای قرار دارد تا صفحات تبلیغاتی بلاک شده را میشمارد.

  نکته: در تنظیمات مرورگر میتوانید بلاک شدن صفحات تبلیغاتی را غیر فعال کنید.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها