Loading...

والپیپرهای اختصاصی و رسمی گوشی Essential Phone را دانلود کنید

  30 مرداد 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  پر خبر ترین گوشی هوشمند این روزهای دنیا نه ستاره ای از کهکشان سامسونگ، نه سوپراستار دیگری از اپل و نه هیچ دستگاه دیگری از تولید کننده های بزرگ و مطرح جهان است. در واقع Essential Phone، جدیدترین محصول کارخانه ای که اندی رابین، عضو ارشد سابق گوگل، آن را راه اندازی کرده به حدی مشهور شده که می توان تصاویر این گوشی و بررسی های مربوط به آن را تقریبا در تمامی وب سایت های مطرح جهان مشاهده کرد.

  Essential Phone نه تنها از سخت افزارهای مشابه سایر پرچم داران بزرگ استفاده می کند، بلکه تلاش کرده هر چیزی را که علاقمندان به تلفن های هوشمند آرزو داشته اند را نیز در اختیار آنها قرار دهد. نمایشگری بدون حاشیه، بدنه ای از جنس سرامیک و رابطی برای اتصال ماژول های واقعی مانند آنچه خود کمپانی به همراه گوشی به عنوان ماژول دوربین عرضه می کند. در نتیجه دیدن اینکه Essential Phone تیتر اول رسانه ها را به خود اختصاص دهد چندان بعید نیست. 

  اما از آنجا که احتمالا کاربران ایرانی هرگز قادر به خرید این محصول نخواهند بود در نتیجه نمی توان حس واقعی داشتن چنین دستگاهی را تجربه کرد. اما شرکت ها برای این دسته از کاربران نیز هدیه هایی دارند که از جمله آنها والپیپرهای اختصاصی است. Essential Phone هم مانند هر گوشی معتبر دیگری دارای مجموعه ای از تصاویر زمینه اختصاصی است که اخیرا برای همه کاربران در سراسر جهان منتشر شده است. در گالری انتهای پست می توانید این تصاویر را مشاهده کرده و برای استفاده در تلفن های هوشمند خود دانلود کنید. 

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها