Loading...

غیر فعال کردن کلید فیزیکی بیکسبی با بروزرسانی جدید ممکن شد

  28 شهریور 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  چند ماه پیش، گلکسی اس ۸ با دکمه‌ی اختصاصی برای دستیار بیکسبی روانه‌ی بازار شد؛ ولی برای کسانی که مایل به استفاده از این دستیار نبودند، این دکمه باعث ایجاد دردسر شده بود.

   

  زمانی که سامسونگ پرچم‌دار خود را با نام گلکسی اس ۸ معرفی کرد، این محصول با یک دکمه اختصاصی برای دستیار جدید این کمپانی با نام بیکسبی روانه بازار شد. البته برای کسانی که مایل به استفاده از این دستیار مجازی نبودند، این دکمه کاربرد خاصی نداشت و فقط در صورت فشردن تصادفی، باعث ایجاد دردسر برای این کاربران می‌شد.

  Samsung Bixby

  اکنون پس از حدود یک ماه از ایجاد دسترسی جهانی سرویس دیجیتال، سامسونگ قصد دارد به صاحبان گوشی‌های گلکسی نوت ۸، گلکسی اس ۸ پلاس و گلکسی اس ۸، این امکان را دهد که این دکمه‌ی اختصاصی را روشن یا خاموش کند.

  بر اساس اطلاعات ارائه‌شده، آخرین به‌روزرسانی بیکسبی، از تنظیماتی برای تغییر وضعیت و خاموش کردن این دکمه اختصاصی بهره می‌برد. با این راهبرد، فشردن تصادفی دکمه منجر به اجرای تصادفی سرویس هوش مصنوعی نخواهد شد و فقط از طریق کشیدن انگشت به سمت چپ روی صفحه اصلی در دسترس خواهد بود.

  همچنین می‌توانید دستیار را با کلمه‌ی «Hello Bixby» فراخوانی کنید و از آن برای تشخیص اشیاء، به‌روزرسانی وضعیت آب و هوا و گزارش‌هایی ترافیکی استفاده کنید.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها