Loading...

با Cork همه بطری‌ها را به بلندگو تبدیل کنید

  15 آبان 1395 نویسنده  وبلاگ تسنیم
  وبلاگ تسنیم

  در حال حاضر انواع و اقسام بلندگوها در بازار موجودند و برای خرید ‌آن‌ها فهرست بلندبالایی از گزینه‌ها را در اختیار دارید. در عین حال بلندگوهایی که می‌خرید عموما برای مدت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند و احتمالا خیلی‌ها در بازه‌های کوتاه مدت دست به تغییر بلندگوهای خریداری شده‌شان نمی‌زنند.

  حال یک ایده جدید و جالب برای ساخت یک محصول جدید مطرح شده و به عنوان یک پروژه در KickStarter فعال شده که در صورت تامین‌مالی به محصول نهایی بدل خواهد شد. این وسیله بلندگویی به نام Cork است، بلندگویی که می‌تواند بر سر هر بطری استفاده شده‌ای قرار بگیرد و آن بطری را هم به یک بلندگو تبدیل کند. به این ترتیب اگر بخواهید می‌توانید با عوض کردن بطری‌تان مدام بلندگوهای مختلفی در اختیار داشته باشید.

  اما این وسیله چطور کار می‌کند؟ در واقع صدا از Cork داخل بطری می‌شود و این کار باعث انعکاس و طنین قدرتمندتر صدا خواهد شد. البته صدای ایجاد شده به بطری موردنظری که استفاده می‌کنید، اندازه و جنسش هم بستگی دارد ولی با Cork تقریبا هر بطری‌ای که در اختیار داشته باشید به بلندگو تبدیل می‌شود.

  Cork بی‌سیم است و از طریق بلوتوث کار می‌کند. به این ترتیب برای استفاده از آن نیازی نیست دنبال منبع برق بگردید. به این شکل وسیله مورد بحث برای سفر گزینه‌ای ایده‌آل محسوب می‌شود. به هر حال امیدواریم این پروژه در تامین‌مالی کاملا موفق عمل کند و بتواند به زودی محصول نهایی را در اختیار علاقه‌مندان بگذارد.

  منبع: Ubergizmo

  با Cork همه بطری‌ها را به بلندگو تبدیل کنید - 5.0 از 5 ازتعداد 1 رای
  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02634489824
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09303001185

   

  مجوزها