Loading...

گیمینگ های خوش آب و رنگ؛ رم های GeIL Super Luce RGB Sync

  14 شهریور 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  شرکت GeIL به تازگی سری جدید رم های DDR4 خود موسوم به Super Luce RGB Sync را معرفی کرده است. این ماژول ها که با هدف استفاده در سیستم های گیمینگ طراحی شده است، دارای فناوری LED RGBB پیشرفته بوده و از نظر ظاهری نیز بسیار جذاب و مدرن است.

  هیت سینک های مشکی و سفید، با دو رنگ آمیزی نیز در اختیار کاربران قرار دارد. GeiL در نسل های پیشین خود، از دیودهای LED تک رنگ بر روی PCB های مشابه استفاده کرده بود که اینبار به RGB تغییر یافته و همچنین با برخی از برنامه ها همچون ASUS AURA نیز سازگار است.

  ASUS AURA تنها برنامه ای است که در بین تولید کنندگان مادربرد، تا به این حد معروف گشته و پشتیبانی از آن به طور مداوم ادامه دارد. در نتیجه می توانید ماژول های رم را نیز با Aura Sync سازگار کرده و از نمایش نورانی یکسان لذت ببرید. همچنین طراحی دیودهای LED در Super Luce RGB Sync به صورت بدون کابل است. رم های Super Luce RGB Sync دی کیت و ماژول های متنوع، با شروع فرکانسی 2133 مگاهرتز و حداکثر 3200 مگاهرتز راهی بازار خواهند شد. همچنین ژیل کیت های سازگار با لیست QVL پلتفرم AMD Ryzen را از این حافظه های مورد نظر تولید کرده است.

   

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها