Loading...

صفحه نمایش گوشی اندروید خود را به آیفون X تغییر دهید!

  31 شهریور 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  شرکت اپل اخیراً دهمین مدل آیفون را راه اندازی کرده و نام آن را آیفون X  گذاشته است. آیفون X با طراحی شیشه ای، فولاد ضد زنگ و صفحه نمایشی با لبه های منحنی تحول عظیمی ایجاد کرده است و تاکنون بزرگترین قدم Tim Cook، در طراحی بوده است.

  اخیراً اپلیکیشن اندرویدی در Play Store  با نام Smartphone upgrader 2017 منتشر شده است که میتواند دستگاه اندرویدی شما را به شکل یک آیفونX  در آورد. برای نصب این اپلیکیشن باید دستگاهی با سیستم عامل اندروید 5 به بالا داشته باشید. توسعه دهنده ی این اپلیکیشن damianpiwowarski نام دارد و در سایت reddit نوشته است که "اپلیکیشن ها باید کارهای جالبی برای کاربران انجام دهند. شما به کمک این اپلیکیشن ساده میتوانید احساس کنید که گوشی هوشمند جدیدی دارید و از گوشی قدیمی و زشتی استفاده نمیکنید."

  این اپلیکیشن به صورت رایگان درPlay Store  قرار دارد و پس از نصب، وضعیتی به نام حالت آیفون یا iPhone Mode به گوشی شما اضافه میکند که پس از فعال شدن این وضعیت، صفحه ی شما بسیار روشن و زیبا، همانند آیفونX  خواهد شد. از زمان Upload شدن این اپلیکیشن یعنی 15 سپتامبر تاکنون بیش از 1000 بار دانلود شده و 867 ستاره دریافت کرده است. توسعه دهنده ی این اپلیکیشن به صورت تفریحی و برای سرگرمی آن را ایجاد کرده که اپلیکیشن های دیگری چون Adapticons و Navbar Apps را نیز درکارنامه ی خود دارد و در فروشگاه گوگل منتشر کرده است.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها