Loading...

با فشار دادن یک دکمه اطلاعات‌تان را از اینترنت پاک کنید

  23 آذر 1395 نویسنده  وبلاگ تسنیم
  وبلاگ تسنیم

  اینترنت هم‌زمان خوبی‌ها و بدی‌های خود را دارد. عجیب نیست اگر زمانی برسد که یک فرد فعال در اینترنت تصمیم بگیرد این فضا را ترک کند. یکی از کارهایی که این افراد به ذهن‌شان می‌رسد پاک‌کردن گذشته‌ای است که در اینترنت داشتند. اما پاک کردن این تاریخچه آن‌ قدرها هم آسان نیست.

    screen-shot-2016-11-24-at-10-41

  حال دو توسعه‌دهنده سوئدی با نام‌های Wille Dahlbo   و Linus Unnebäck سایتی با نام Deseat.me  تاسیس کرده‌اند که به کاربر امکان می‌دهد با چندکلیک تمام موجودیت اینترنتی خود را پاک کند. در شرایطی که با حساب‌کاربری گوگل‌تان وارد وبسایت می‌شوید، این وبسایت تمام سرویس‌ها و اپلیکیشن‌هایی را که با این میل ساخته‌اید نمایش می‌دهد.

  Untitled-1

  همانطور که در تصویر می‌بینید هر حسابی که این سایت می‌تواند پیدایش کند همراه با یک لینک است که از طریق آن لینک می‌توانید به سادگی تاریخچه و حضورتان در آن را پاک کنید. با استفاده از این سایت در مدت کوتاهی می‌توانید از شر همه حساب‌های کاربری، خدمات و اپ‌هایی که استفاده می‌کردید و نام شما را به عنوان صاحب حساب نمایش می‌داد خلاص شوید.

  چنین سایت‌هایی برای کسانی که دیگر حوصله استفاده از شبکه‌های اجتماعی و حساب‌های کاربری قبلی‌شان را ندارند در مجموع واقعا مفید است.

  البته راه‌های دیگری هم برای پاک کردن اطلاعات‌ شخصی‌تان از اینترنت وجود دارد. راه‌هایی مثل پاک کردن اکانت‌تان از شبکه‌های اجتماعی، پاک کردن اطلاعات از سایت‌های جمع‌آوری‌کننده داده‌ها، پاک‌کردن مستقیم اطلاعات از روی سایت‌ها، حذف نتایج قدیمی جستجوها و حذف اکانت ایمیل از سایر این‌ راه‌ها هستند.

  منبع: The nextweb

  با فشار دادن یک دکمه اطلاعات‌تان را از اینترنت پاک کنید - 5.0 از 5 ازتعداد 1 رای
  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02634489824
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09303001185

   

  مجوزها