Loading...

خرید مناسب‌ترین کامپیوتر شخصی به کمک ابزار جدید مایکروسافت

  04 مرداد 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  مایکروسافت ابزار جدیدی در وب‌سایت رسمی ویندوز قرار داده است که به کاربران کمک می‌کند تا مناسب‌ترین کامپیوتر شخصی را انتخاب کنند.

   

  اگر بین خرید لپ‌تاپ، تبلت یا کامپیوتر رومیزی تردید دارید، بهتر است به وب‌سایت رسمی ویندوز مراجعه کنید. مایکروسافت ابزار جدیدی در این وب‌سایت قرار داده است که شما را در انتخاب کامپیوتر شخصی، راهنمایی می‌کند. این ابزار «در انتخاب کمکم کن» (Help Me Choose) نام دارد. برای استفاده از این ابزار کافی است پس از ورود به وب‌سایت ویندوز، روی گزینه‌ی Help Me Choose که در بخش مربوط به کامپیوترهای مبتنی بر ویندوز ۱۰ قرار دارد، کلیک کنید. سپس یک سری سوال در مورد نوع استفاده از کامپیوترهای شخصی و مهم‌ترین شاخصه‌های آن‌ها، از شما پرسیده می‌شود. در نهایت، فهرستی از مناسب‌ترین کامپیوترهای شخصی در رسته‌های تبلت، لپ‌تاپ و کامپیوتری رومیزی، نمایش داده خواهد شد.

  مایکروسافت ویندوز

  با توجه به اینکه این ابزار در وب‌سایت مایکروسافت قرار دارد، طبیعی است که تمام کامپیوترهای پیشنهاد داده‌شده، چه تبلت و چه لپ‌تاپ، از سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ استفاده کنند؛ بنابراین اگر به دنبال خرید کامپیوتر یا تبلتی مبتنی بر مک یا اندروید هستید، سراغ این ابزار نروید. به‌علاوه، این ابزار عملکرد ساده‌ای دارد و تنها مناسب کاربرانی است که دانشی از دنیای کامپیوترهای شخصی نداشته باشند.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها