اندروید ۷٫۰ به کدام گوشی‌های موتورولا می‌رسد؟

26 مهر 1395
نویسنده  وبلاگ تسنیم
وبلاگ تسنیم

اخیرا شرکت موتورولا تایید کرد که گوشی‌های سری موتو z و موتو G4 قرار است بروزرسانی اندروید ۷٫۰ نوقا را در فصل چهارم سال ۲۰۱۶ دریافت کنند. اما شاید برای‌تان مهم باشد بدانید به جز این مدل‌ها چه مدل‌های دیگری از گوشی‌های هوشمند شرکت موتورولا قرار است اندروید ۷٫۰ نوقا را دریافت کنند.

برای آن‌ها که کنجکاو هستند باید بگوییم که موتورولا لیستی منتشر کرده و براساس آن مشخص شده که علاوه بر سری موتو Z و موتو G4، موتو X Pure Edition، موتو X Style، موتو X Play، موتو X Force، دروید Turbo 2، دروید Maxx 2 و نکسوس ۶ قرار است این بروزرسانی را دریافت کنند.

به این ترتیب اگر هر کدام از گوشی‌هایی که نام‌شان را در خطوط بالا ذکر کردیم در اختیار داشته باشید می‌توانید منتظر این بروزرسانی بمانید. البته طبق آنچه موتورولا اعلام کرده بود گوشی‌های جدید موتو Z و موتو G4 قرار بود در فصل چهارم سال میلادی جاری بروزرسانی را دریافت کنند اما سایر گوشی‌های ذکر شده در این لیست هیچ چارچوب زمانی مشخصی برای دریافت بروزرسانی ندارند. با این حال اگر بروزرسانی در پایان سال ۲۰۱۶ به مدل‌های ذکر شده برسد احتمالا مدل‌های عنوان شده در این لیست هم در سال ۲۰۱۷ بروزرسانی اندروید ۷٫۰ نوقا را دریافت کنند.

منبع: Ubergizmo

اندروید ۷٫۰ به کدام گوشی‌های موتورولا می‌رسد؟ - 5.0 از 5 ازتعداد 1 رای
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

 

مجوزها