Loading...

تصویری از پنل منتسب به گلکسی نوت 8 در کنار آیفون 8 فاش شد

  09 مرداد 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  تصویر جدیدی از پنل نمایشگر گلکسی نوت ۸ در کنار مدلی از آیفون ۸ منتشر شده است.

  با توجه به اینکه گوشی هوشمند گلکسی اس ۸ پلاس سامسونگ از یک نمایشگر ۶.۲ اینچی بهره می‌برد، انتظار داریم که گلکسی نوت ۸ به صفحه‌نمایشی بزرگ‌تر نسبت به اس ۸ پلاس مجهز شود. بر همین اساس، گفته می‌شود فبلت مورد انتظار نوت ۸ از یک نمایشگر ۶.۳ اینچی یا ۶.۴ اینچی بهره خواهد برد که نسبت به نمایشگر مدل‌های قبلی گوشی‌های سری گلکسی نوت، بزرگ‌تر است؛ البته طراحی بدون حاشیه‌ی این گوشی باعث خواهد شد ابعاد آن در حد و اندازه‌ی معقولی باقی بماند.

  حال اگر می‌خواهید یک نمای کلی از ابعاد گلکسی نوت ۸ به دست آورید بد نیست به تصویری که به‌تازگی در شبکه‌ی اجتماعی چینی ویبو منتشر شده است، نگاهی داشته باشید. این تصویر توسط حساب کاربری ‌Android Soul منتشر شده است و پنل نمایشگر گلکسی نوت ۸ را در کنار یک مدل از آیفون ۸ به ما نشان می‌دهد. ما دقیقا نمی‌دانیم که این تصویر تا چه حد به واقعیت نزدیک است، اما اگر ابعاد آن‌ درست باشد، می‌توان یک دید مناسب از میزان بزرگی گوشی هوشمند گلکسی نوت ۸ در ذهن تصور کرد.

  بر اساس آنچه در شایعات اعلام شده است، نمایشگر گوشی هوشمند آیفون ۸ اپل ابعادی بین نمایشگر آیفون ۷ اس و آیفون ۷ اس پلاس خواهد داشت. به همین دلیل گفته می‌شود آیفون ۷ اس، آیفون ۸ و آیفون ۷ اس پلاس به ترتیب به نمایشگرهایی به ابعاد ۴.۷ اینچ، ۵ اینچ و ۵.۵ اینچ مجهز خواهند شد. اگر این شایعات واقعیت داشته باشند، نمایشگر فبلت گلکسی نوت ۸ بین ۱.۳ تا ۱.۴ اینچ از نمایشگر گوشی آیفون ۸ بزرگ‌تر خواهد بود. این پیش‌بینی با تصویری که در کاور مطلب مشاهده می‌کنید، همخوانی دارد؛ زیرا نمایشگر نوت ۸ در این عکس از نمایشگر آیفون ۸ بزرگ‌تر است.

  در نهایت باید اشاره کنیم هنوز مشخص نیست که جزئیات اعلام‌شده در این خبر حتما با مدل نهایی دو گوشی آیفون ۸ و گلکسی نوت ۸ مطابقت داشته باشد؛ اما درهرحال این خبر با سایر شایعات و خبرهایی که در چند وقت اخیر از این دو محصول منتشر شده است، مطابقت دارد.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها