Loading...

ماشین خانوادگی الکتریکی هیجان انگیز ولکس واگن به زودی تولید خواهد شد

  30 مرداد 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  در آخرین نمایشگاه های اتومبیل دیترویت که در سال جاری میلادی برگزار شد، کمپانی آلمانی ولکس واگن از میکروباس مفهومی خود با نام I.D. Buzz رونمایی کرده بود. این ماشین نه تنها یک بار دیگر ساختار دوست داشتنی ولکس واگن های قدیمی را یادآوری می کرد، بلکه با انبوهی از جزئیات تکنولوژیک نوید ورود این کمپانی به آینده را نیز می داد.

  مجموع این ویژگی ها باعث محبوبیت I.D. Buzz بین رسانه ها و علاقمندان شده بودند. حالا کمپانی آلمانی می گوید که صدای کاربران را شنیده و قصد دارد این مدل مفهومی را واقعا روانه بازار کند.

  I.D. Buzz دارای ظاهری مشابه با خودروی پر فروش ولکس واگن است که بین سال های 1950 تا 1980 در ایالات متحده به فروش می رسید. با این حال بر خلاف ماشین قدیمی، نسل جدید دارای باتری الکتریکی خواهد بود که در کف ماشین خودرو جاسازی شده اند تا به این ترتیب با اشغال فضایی کمتر، اتاق بزرگتری در اختیار سرنشینان قرار دهند. علاوه بر این تلاش شده تا المان های قدیمی با ظاهری مدرن تر مجددا به کار گرفته شوند تا حس نوستالژی خریداران نیز به اندازه کافی تحریک شود. به گفته ولکس واگن علاوه بر داشتن پیشرانه و باتری الکتریکی، برخی ویژگی های رانندگی خودکار نیز در I.D. Buzz به کار گرفته خواهند شد و به دلیل رویکرد دوست دار محیط زیست، می توان از این میکروباس جذاب در شهرها و مناطقی که دارای قوانین بسیار سختگیرانه مقابله با آلودگی هوا هستند نیز بدون هیچ مشکلی استفاده کرد. بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط VW، تولید میکروباس I.D. Buzz در آینده ای نزدیک آغاز خواهد شد و فروش آن نیز برای سال 2022 میلادی برنامه ریزی شده است.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها