Loading...

اپراتورهای موبایل آمریکا فروش گلکسی نوت ۷ را متوقف کردند

  19 مهر 1395 نویسنده  وبلاگ تسنیم
  وبلاگ تسنیم

  منفجر شدن مدل‌های جایگزین و به ظاهر سالم گلکسی نوت ۷ باعث شد که اپراتورهای موبایل آمریکا از فروش این محصول خودداری کنند. براساس اطلاعات منتشر شده AT&T، Verizon و T-Mobile از جمله اپراتورهایی هستند که دست به چنین کاری زده‌اند.

    سه اپراتور AT&T، Verizon و T-Mobile فروش گلکسی نوت ۷ را متوقف کردند.

  شرکت AT&T یکی از بزرگ‌ترین اپراتورهای موبایل آمریکا به حساب می‌آید که مدل‌های اولیه‌ی گلکسی نوت ۷ را با مدل‌های سالم تعویض کرد و پس از منفجر شدن مدل‌های جدید دیگر آن‌ها را نمی‌فروشد. این اپراتور هنوز اعلام نکرده که از چه زمانی فروش گلکسی نوت ۷ را از سر می‌گیرد؛ اما سامسونگ گفته بود که همچنان روی مشکل انفجارهای گوشی جدیدش تحقیق می‌کند.

  در ادامه‌ مشخص شده که اپراتور Verizon هم از فروش گلکسی نوت ۷ خودراری کرده است.‌ این شرکت در بیانیه‌ی خودش گفته:” سامسونگ روی امنیت محصولاتش کار می‌کند. همزمان با ادامه‌ی تحقیقات این شرکت تا برطرف شدن مشکل، ما از فروش نوت ۷ خوداری می‌کنیم. افرادی هم از ما این گوشی را خریداری کرده‌اند، می‌توانند آن را با محصولات دیگر تعویض کنند.”

  تا این لحظه مشخص شده که ۵ عدد از مدل‌های سالم گلکسی نوت ۷ منفجر شده‌اند و همین موضوع باعث شده که اپراتورهای موبایل در آمریکا و حتی کشورهای مختلف فروش این محصول را متوقف کنند. حالا باید ببینیم که مشکل این تلفن همراه هوشمند چه زمانی برطرف می‌شود.

   

  منبع: The Verge – Ubergizmo

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها