Loading...

کولرهای AMD Wraith Max با قیمت مناسب وارد بازار شدند!

  09 مرداد 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  این روزها AMD در بخش پردازش خود دست به کار شده و غوغایی به راه انداخته است. در شب گذشته شاهد معرفی پردازنده های SR3 و عرضه آنها به بازار بودیم؛ پس از آن نیز APU های Bristol Ridge سازگار با سوکت AM4 در مدل های جدید راهی بازار شدند؛ و اینک در آخرین اخبار، این شرکت کولرهای Wraith Max را برای خرید به صورت جداگانه نیز عرضه کرده است.

  تا پیش از این، این کولر تنها به همراه پردازنده های Ryzen 7 1700X و 1800X عرضه می شد و اگر احیانا کاربران خواهان استفاده از آن بودند، تنها با خرید یکی از CPU های مورد نظر قادر به دریافت یکی از آنها می بودند. اما AMD کولر Wraith Max را با قیمت 59 دلار وارد بازار کرده است. Wraith Max کولر سازگار با مادربردهای AMD AM4، AM3 + و FM2 است.

  سیستم نورانی LED RGB با برنامه های اختصاصی کمپانی و نرم افزارهای Asus' Aura Sync, Gigabyte's RGB Fusion, MSI's Mystic Light, Biostar's Vivid LED DJ سازگار است. همچنین این شرکت نرم افزار اختصاصی AMD Wraith Max RGB را که توسط کولر مستر به تولید رسیده است، به رایگان در اختیار خریداران قرار خواهد داد. دو رابط USB و هدر 4 پین به همراه کولر عرضه می گردد. همچنین یک فن 92 میلی متری بر روی هیت سینک قرار می گیرد و این شرکت نویز صوتی را در رنج 38 دسی بل اعلام کرده است. از آنجایی که کولرهای AMD Wraith Max را نمی توان محصولات دست و پا بسته ای دانست، احتمالا شرکای تجاری آن در بخش تهویه مورد فشار قرار خواهند گرفت.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها