Loading...

AMD Radeon Vega Frontier Edition با خنک کننده مایع

  23 تیر 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  شرکت AMD کارت گرافیک های AMD Radeon Vega Frontier Edition را به تازگی معرفی کرده و شاهد عرضه نسخه مبتنی بر کولر بادی (Air Cooler) بودیم. این کارت گرافیک به عنوان اولین نسخه از مجموعه ی Vega با هدف استفاده در سیستم های ایستگاه کاری، رندرینگ و تولید محتوا کاربرد دارد.

  هر چند که از همان درایور و سیلیکون نسخه های گیمینگ استفاده می کند، اما AMD اعلام کرده است که مقداری تفاوت در نسخه های RX و Vega Frontier Edition وجود دارد. Vega Frontier Edition در نسخه ی خنک کننده بادی، دارای توان حرارتی برابر با 300 وات است که در برخی از آزمایش ها، رقم 285 وات را نیز ثبت کرده و به دلیل عدم توانایی کولر در تهویه این حرارت، گلوگاه حرارتی مانع عبور از این مقدار شده است.

  نسخه مبتنی بر Liquid Cooled نیز دارای توان حرارتی 375 وات است که عنوان گرمترین کارت گرافیم جهان را به خود اختصاص می دهد. این محصولات نگرانی هایی را در زمینه دفع حرارت و طول عمر کارت گرافیک مطرح کرده اند. از این مسائل که بگذریم، طی آخرین اخبار، وب سایت فروش آنلاین SabrePC که به عنوان یک مجموعه به روز شناخته می شود، کارت گرافیک های AMD Radeon Vega Frontier Edition مجهز به خنک کننده مایع را موجود کرده و تحویل آنها را 24 ساعته اعلام کرده است. این کارت گرافیک نیز همانند مدل مبتنی بر خنک کننده بادی، دارای سیلیکون Vega 10 بوده و از 16 گیگابایت حافظه گرافیکی HBM2 بهره می برد. اوج فرکانسی آن 1630 مگاهرتز بوده و 1490 دلار قیمت گذاری شده است.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها