Loading...

AMD شایعات خنک کننده مایع را رد کرد!

  06 مرداد 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  درست همین چند روز پیش بود که خبر احتمال استفاده ی AMD از یک کولر مایع استوک در پردازنده های AMD Ryzen Threadripper را برای شما عزیزان منتشر ساختیم؛ در همین راستا بسیاری از کاربران و طرفداران این برند خوشحال از یک تهویه مناسب و البته عدم نیاز به تهیه یک کولر دیگر بودند. اما متاسفانه این اطلاعات شایعاتی بیش نبوده و این شرکت امروز به طور رسمی تائید کرد که خبری از خنک کننده های مایع در بسته بندی AMD Ryzen Threadripper ها وجود ندارد.

  در روزهای اخیر، خانم لیزا سو با در دست داشتن یک پردازنده Threadripper، بسته بندی غول پیکر این محصول را نمایشش دادند؛ در آن زمان این احتمال که یک خنک کننده استوک-مایع در بسته بندی قرار دارد بیشتر شد.

   

  این پردازنده ها به صورت ماژول های MCM تولید شده و از این رو دارای ابعاد بزرگی هستند؛ اما AMD در ادامه اعلام کرده است که ابزار مناسب جهت نصب واترکولرهای سازگار با شرکت Asetek را در بسته بندی پکیج می کند. Asetek تولید کننده خنک کننده های مایع با نام تجاری خود و تامین کننده برخی از برندهای مطرح جهان است. اگر چه به دلیل وسعت سطح IHS در این پردازنده ها امکان نصب بسیاری از واترکولرها از آنها سلب شده به نظر می رسد، اما آخرین اطلاعات حاکی از آن است که این پردازنده ها لزوما نیازی به پوشش سراسری سطح IHS نخواهند داشت.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها