Loading...

پیام‌رسان Allo از مرز ۵ میلیون‌بار دانلود گذشت

  08 مهر 1395 نویسنده  وبلاگ تسنیم
  وبلاگ تسنیم

  همین چند روز پیش بود که شرکت گوگل برنامه‌ی پیام‌رسان Allo را برای پلتفرم‌های اندروید و i OS منتشر کرد. در حالی که این برنامه‌ی پیام‌رسان فاصله‌ی زیادی با دیگر اپلیکیشن‌های این حوزه مانند واتس‌اپ و فیسبوک مسنجر دارد، مرز ۵ میلیون دانلود را پشت‌سر گذاشته است. البته این آمار تنها روی پلتفرم‌های اندروید بوده و هنوز آماری از دانلود نسخه‌ی iOS منتشر نشده است.

   

   برنامه‌ی Allo مرز ۵ میلیون دانلود روی پلتفرم‌های اندروید را رد کرد.

  شرکت گوگل اپلیکیشن‌های محبوب زیادی مانند یوتیوب، موتور جستجو، نقشه و ایمیل دارد و قصد دارد پیام‌رسان Allo را هم در بین این برنامه‌های پرطرفدار قرار دهد. همچنین برنامه‌ی Allo به صورتی ساخته شده که با اکثر نرم‌افزارهای گوگل هماهنگ شده و می‌تواند اطلاعات آن‌ها را در اختیار کاربر قرار دهد.

  البته اپلیکیشن پیام‌رسان گوگل چندان با دیگر نرم‌افزارهای پیام‌رسان موجود متفاوت نیست و ویژگی منحصر به‌فردی ندارد که مردم را به سمت خودش جلب کند؛ اما ظاهر جالبی دارد و کاری می‌کند که بدون استفاده از برنامه‌های دیگر به اطلاعات مختلف دسترسی داشته باشید و درباره موضوعات مختلف جستجو کنید.

  باید به این موضوع اشاره کنیم که برنامه‌ی پیام‌رسان فیسبوک در حال حاضر ۸۰۰ میلیون کاربر فعال دارد و میزان کاربران برنامه‌ی واتس‌اپ هم از مرز یک میلیارد نفر گذشته است.

  منبع: Android Authority

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها