Loading...

۷ چیزی که مردان موفق در کیفشان دارند

  24 شهریور 1395 نویسنده  وبلاگ تسنیم
  وبلاگ تسنیم

  برای موفق شدن در این دنیا، باید باهوش باشید، اعتماد به نفس داشته باشید و البته یک سری وسایل دم دست‌تان باشد تا کمک‌تان کند نظم بگیرید و شیک و به روز باشید. با ما باشید تا ریزه‌کاری‎های مردان موفق را به شما بگوییم:

  ۱- گوشی همراه + شارژ همراه

  چیزی که برای افراد موفق مهم است، ارتباطات‌شان با دیگر افراد است. گجت‌هایی نظیر گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها یا ساعت‌‌های مچی هوشمند، در کنار خدمات اینترنتی اپراتورهای مخابراتی، به شما کمک می‌کنند تا در هر جایی که هستید اخبار را دریافت کنید، بتوانید ایمیل بزنید، با عزیزان‌تان در ارتباط باشید و مناسبت‌های فرخنده را به افراد مهم تبریک بگویید.

  اما این‌جور وسائل بدون شارژ باتری به چه دردی می‌خورند؟ سر ظهر به خانه رفتید تا نیم ساعت بخوابید که بچه گوشی‌تان را برداشته و انقدر با آن بازی کرده که فقط یک خط شارژ برای آن باقی‌مانده است. دوباره که از خانه بیرون رفتید و سوار تاکسی شدید، شریک کاری‌تان با شما تماس گرفته که یک خاور جنس به فلان قیمت در بازار می‌چرخد. بخرم یا نه… که گوشی خاموش می‌شود. حالا خر بیار و باقالی بار کن. یک فرد موفق یا باتری ذخیره با خودش حمل می‌کند، یا این‌که یک پاور بانک  بخرید و هر جا شارژ گوشی ته کشید آن‌را بچسبانید به ماتحت گوشی تا شارژش کند. خوبی پاور بانک‌ها این است که به تمام گوشی‌ها می‌خورند.

  چیزی که ما توصیه می‌کنیم: ۱- یک مدل قیمت/کارایی مناسب ۲- یک مدل شیک و گران قیمت

  ۲- کیف پول جمع و جور

  اصولاً یک آدم موفق کسی نیست که وقتی می‌خواهد پول پمپ بنزین یا قبض رستوران را حساب کند، دست بکند داخل جیب شلوارش و یک مُشت پول مچاله شده و چسب خورده به همراه چند عدد سکه و قبض خشکشویی و برگ جریمه‌ی عبور از چراغ قرمز و نامه احضار به دادگاه از جیبش در بیاورد و تازه لای آن‎ها دنبال مبلغ مناسب بگردد. چیزی که از واژه‌ی مرد موفق به ذهن آدم متبادر می‌شود این است که مثل جورج کلونی دست در جیب کُتش کند و کیف پول شیک و تر و تمیزی را در بیاورد و آن را باز کند و خیلی مرتب مبلغ مورد نظر را حساب کند و دوباره آن‌را تا کند و در جیبش بگذارد.

  چیزی که ما توصیه می‌کنیم: ۱- یک مدل قیمت/کارایی مناسب ۲- یک مدل شیک و گران قیمت

  ۳- کارت ویزیت شکیل

  مطمئناً یک مرد موفق برای معرفی خود به مردم گوشه نیازمندی‌های همشهری را پاره نمی‌کند تا روی آن شماره تلفن خود را بنویسد. داشتن کارت ویزیت حداقل کاری است که شما برای اعتبار بخشیدن به خودتان می‌توانید انجام دهید. البته امروزه دیگر داشتن کارت ویزیت به خودی خود کافی نیست. باید کارت خود را طوری با سلیقه طراحی کنید که اگر کسی هیچ وقت هیچ کاری هم با شما نداشت، کارت شما را فقط به خاطر شکیل بودنش دور نیندازد. در واقع طراحی کارت ویزیت باید به گونه‌ای باشد که نوع فعالیت اقتصادی و همین‌طور هویت صاحب آن‌را با یک نگاه به افراد مختلف منتقل کند.

  ۴- ساعت مچی سنگین

  داشتن یک ساعت مچی زیبا نه تنها ظاهری سنگین به مُچ دست شما می‌بخشد، بلکه مردم را متقاعد می‌کند که شما انسان وقت شناسی هستید و این وجهه شما را بالا خواهد برد. در واقع برخورداری از یک ساعت مچی زیبا خوش ذوقی و قابل اطمینان بودن شما را می‌رساند. خوبی ساعت مچی این است که افراد می‌توانند کلاس بالای خود را از طریق آن‌ها به همه نشان دهند، بدون این‌که به پُز دادن متهم شوند.
  ساعت‌های سوئیسی  از جهت ساخت دقیق و زیبا بقیه را در جیب‌شان می‌گذارند اما اگر دوست داشته باشید از ساعت مچی کارهای بیشتری بکشید، بد نیست نگاهی به ساعت‌‎های مچی‌ هوشمند  بیندازید که کارهایی به مراتب فراتر از یک ساعت مچی را برای‌تان انجام می‌دهند.

  ۵- خوراکی سالم

  هر آدمی برای انجام کارهایش به انرژی احتیاج دارد، اما یک آدم موفق انرژی خود را از طریق مصرف غذاهای سالم به دست می‌آورد. این‌که صبح ساعت ۶ از خواب بیدار می‌شوید جای تقدیر دارد اما اگر نتوانید یک صبحانه سالم بخورید مغزتان انرژی لازم برای کار کردن را نخواهد داشت. بنابراین بد نیست از شب قبل یک ساندویچ پنیر، گردو و سبزی‌ را آماده کرده باشید تا صبح آن‌را میل کنید. گفتنی است سلول‌های مغز برای فعالیت‌های خود به قند احتیاج دارند و این قند از طریق خوردن صبحانه تأمین می‌شود (لازم به ذکر است بدن قند مورد نیاز خود را از طریق شکستن نشاسته و سایر مواد غذایی در حین عمل متابولیسم، برآورده می‌کند).

  بهتر است، در کیفی که با خود به این‌طرف و آن‌طرف می‌کشید میوه‌هایی نظیر سیب، موز یا پرتقال وجود داشته باشد تا ویتامین بدن‌تان برسد. همچنین تنقلاتی مثل بادام یا میوه‌های خشک شده و یا کشمش به شما کمک می‌کنند تا پروتئین خود را در طول روز تأمین کنید و انرژی لازم برای سر و کله زدن با مردم را داشته باشید.

  منبع: وبلاگ بامیلو

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها