Loading...

۱۲ ماژول جدید برای گوشی‌های Moto Z در راه است

  15 آذر 1395 نویسنده  وبلاگ تسنیم
  وبلاگ تسنیم

  شرکت  موتورولا از جمله شرکت‌هایی است که به لوازم جانبی خاص برای گوشی‌هایش توجه ویژه‌ای می‌کند. در حال حاضر و در شرایطی که از اکوسیستم Friends شرکت ال‌جی خبری نیست موتورولا هنوز به ساخت ماژول‌های Moto Mods خود ادامه می‌دهد.

  حال به نظر می‌رسد این شرکت قصد دارد در سال ۲۰۱۷ هم در این زمینه پر‌کار باشد. طبق یک گزارش جدید موتورولا قرار است حداقل ۱۲ ماژول مختلف از مجموعه لوازم جانبی Moto Mods را سال آینده به بازار عرضه کند. این یعنی در هر فصل باید منتظر عرضه حداقل ۳ ماژول مختلف باشیم. این موضوع را جان توواناس رییس بخش Moto Mods در شرکت لنوو هم تایید کرده و گفته قصد داریم امسال ماژول‌های بیشتری نسبت به سال گذشته عرضه کنیم.

  موتورولا جزییات بیشتری در این مورد منتشر نکرده است بنابراین دقیقا نمی‌دانیم این ماژول‌ها چه ماژول‌هایی خواهند بود اما موتورولا چندی پیش نشانه‌هایی را از علاقه خود به تکنولوژی دوربین بروز داده بود. به این شکل یکی از احتمالاتی که درباره ماژول‌های احتمالی سال آینده موتورولا مطرح است معرفی چند ماژول مربوط به دوربین است. با در نظر گرفتن توجه موتورولا به تکنولوژی  تانگو گوگل بعضی از کارشناسان معتقدند ممکن است یک Moto Mod با تکنولوژی تانگو هم عرضه شود.

  منبع: Ubergizmo

  ۱۲ ماژول جدید برای گوشی‌های Moto Z در راه است - 5.0 از 5 ازتعداد 1 رای
  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها