رژیم غذایی مرلین مونرو و راز تناسب اندام او چه بوده است؟

13 شهریور 1396
نویسنده 

مطمئنا یکی از بزرگترین دقدقه های مریلین مونرو که یکی از مشهورترین ستارگان سینما، نماد جذابیت و زیبایی قرن بیستم بود، حفظ زیبایی و اندامش بوده است و حالا بخوانید درباره رژیم غذایی مریلین مونرو تا بدانید که او در روز چه می خورده است؟

 

مریلین مونرو Marilyn Monroe برای حفظ اندامش هر روز چه می خورده است؟

خیلی به ندرت پیش می آید که یک ستاره رژیم غذایی خود را آشکار کند مگر این که با یک برند پودر پروتئین خاص یا چای لاغری و... قرار دادی داشته باشد. بنابراین مصاحبه صادقانه ای که مریلین مونرو Marilyn Monroe در مورد رژیم غذایی و حفظ اندام و زیباییخود در سال 1952 با مجله Pageant magazine انجام داد یک فرصت بی نظیر به حساب می آید. او در این مصاحبه میل شدید خود را برای مصرف وعده های غنی از پروتئینو سفت کردن روزانه بالاتنه خود را فاش کرد. ویژگی هایی که تقریبا در تمام هالیوودی ها یکسان است. در ادامه این مقاله نکات برجسته این مصاحبه را مرور می کنیم:

 

 مریلین مونرو همیشه درباره اندامش نگران بود

"قبلا بزرگترین نگرانی من به اندازه کافی غذا خوردن بود اما حالا باید نگران زیاد غذا خوردنم باشم. من قبلا ورزش نمی کردم. حالا من هر روز صبح حداقل 10 دقیقه  با وزنه های کوچک کار می کنم. من تمریناتم را برای سفت و روی فرم نگه داشتن عضلاتم توسعه داده ام، و می دانم که این تمرینات برایم خوب هستند و تقویت عضلاتم را حین ورزش احساس می کنم. "

 

 

 

 

صبحانه مریلین مونرو

" به من می گویند که عادت های غذایی عجیبی دارم ولی خودم این طور فکر نمی کنم. صبح ها قبل از این که دوش بگیرم یک فنجان شیر را روی گرم کنی که در اتاق هتلم دارم داغ می کنم وقتی کاملا داغ شد دو عدد تخم مرغ خام را به شیر اضافه کرده و با چنگال هم می زنم و حین لباس پوشیدن به همراه یک عدد قرص مولتی ویتامین می خورم. شک دارم که پزشکی باشد که بتواند برای یک صبحانه فوری برای کسی که عجله دارد، دستور مقوی تری تجویز کند."

 

شام مرلین مونرو

" شامی که در منزل می خورم خیلی خیلی ساده است. هر شب جلوی فروشگاه نزدیک هتل نگه داشته و یک استیک، دنده گوسفند یا مقداری جگر می خرم و در فر برقی ای که در اتاقم دارم کبابشان می کنم. معمولا 4 یا 5 عدد هویج خام هم به همراه گوشت می خورم. همین و بس. شاید من خرگوشم چون هیچ وقت از خوردن هویج خام خسته نمی شوم."

رژیم غذایی مرلین مونرو و راز تناسب اندام او چه بوده است؟ - 4.3 از 5 ازتعداد 4 رای ها
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

 

مجوزها