احتمال فروش تولیدات فاسد با حذف برچسب مواد غذایی

  13 شهریور 1396 نویسنده 

  عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس،گفت: زمانی که کالا های غذایی دارای برچسب نرخ مواد غذایی هستند نیز ما شاهد فروش کالاهای غیر بهداشتی در بازار هستیم چه برسدکه با حذف برچسب نرخ که در این راستا نظارت جاری نیز کاهش می‌یابد.

   جوادکاظم نسب الباجی درباره حذف برچسب برروی محصولات غذایی،گفت:حذف برچسب نرخ برروی کالاهای غذایی به نوعی تشویق افراد سودجو برای گران فروشی در بازار مواد غذایی  را در پی دارد.

   

   عضوکمیسیون کشاورزی،آب و  منابع طبیعی  مجلس بیان اینکه حذف برچسب نرخ از محصولات غذایی فروش کالاهای تاریخ گذشته را در بازار  بستر سازی می کند، تصریح کرد: اگر برچسب مواد  غذایی بویژه  در محصولات لبنی حذف شود بطورحتم علاوه بر تهدید  سلامت  مردم بستر برای حضور سودجویان برای کسب  سودهای اقتصادی نیز فراهم می شود.

   

   وی ادامه داد: احتمال فروش تولیدات فاسد با حذف برچسب مواد غذایی  وجود دارد  و این در  حالی  است که تشویق سودجویان برای گران فروشی با حذف اتیکت قیمت عملیاتی می شود.

   

  نماینده مردم اهواز،باوی،حمیدیه و کارون درمجلس  شورای اسلامی  با بیان اینکه امنیت غذایی کشور با حذف برچسب مواد غذایی  تهدید می شود، یادآورشد: دهکهای کم درآمد  جامعه با حذف برچسب نرخ برا ی خرید محصولات غذایی و سبد غذایشان با مشکلات  عدیده ای روبرو می شوند، زیرا دهک‌های کم  درآمد  جامعه  طبق   اقتصاد معیشتی شان  مجبورند کالاهای غذایی ارزان  قیمت را در سبد غذایشان قراردهند.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02634489824
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09303001185

   

  مجوزها